Grupas

Kompānija Kā saglabāt kontroli interaktīvo azartspēļu izklaides laikā

Kā saglabāt kontroli interaktīvo azartspēļu izklaides laikā

Publicēts 09. februāris 2022

Palielinoties aktīvo tiešsaistes azartspēļu cienītāju skaitam, arvien aktuālāks kļūst atbildīgas spēles jēdziens un cīņa pret kompulsīvu izklaidi. “OlyBet Latvia” piedāvā praktiskus ieteikumus, kā saglabāt kontroli interaktīvo azartspēļu laikā un iesaka, kur meklēt palīdzību, ja tiek novērotas procesa atkarības pazīmes.

Lasīt vairāk»

Sports OlyBet Latvijas - Igaunijas basketbola līga

OlyBet Latvijas - Igaunijas basketbola līga

Publicēts 03. oktobris 2018

Novērtējot veiksmīgo sadarbību ar Latvijas basketbola savienību un esot ilggadējam Latvijas basketbola līgas ģenerālsponsoram, kļūstam arī par apvienotās Latvijas un Igaunijas basketbola līgas ģenerālsponsoru.

Lasīt vairāk»

Sports OlyBet LBL klubu marta spēka rangs

OlyBet LBL klubu marta spēka rangs

Publicēts 04. aprīlis 2018

 1. “VEF Rīga” (OlyBet LBL 2-0, VTB Vienotā līga 3-2)

OlyBet LBL pārliecinoša uzvara pār BK “Ventspils”, atjaunojot izredzes uz 1. vietu pamatturnīrā. VTB Vienotajā līgā trīs uzvaras pār tiešajiem konkurentiem uz vietu izslēgšanas turnīrā. Tuvu maksimālai programmai.

Lasīt vairāk»

Sports OlyBet LBL klubu februāra spēka rangs

OlyBet LBL klubu februāra spēka rangs

Publicēts 02. marts 2018

2018.gada februāra OlyBet Latvijas Basketbola līgas neoficiālais spēka rangs ir klāt! Izmaiņas no janvāra ranga ir diezgan pamanāmās, komandu secība izmainījusies pilnībā.

Lasīt vairāk»

Sports

OlyBet Phjončhanas Ziemas spēļu izaicinājums

Publicēts 13. februāris 2018

Lai ar draugiem un kolēģiem vērētu pienācīgi pārrunāt olimpisko spēļu kaislības un spilgtākos notikumus, mēlei jāprot savaldīt ne vienu vien mēles mežģi. Tāpēc mēs metām #OlyBetizaicinājumu nejauši sastaptiem cilvēkiem, aicinot izrunāt olimpisko spēļu sportistu vārdus. Skaties un pamēģini izrunāt pats!

Lasīt vairāk»