Ekskluzīvi NHL piedāvājumi

Ekskluzīvi NHL piedāvājumi

OlyBet uzsāk oficiālu sadarbību ar NHL, lai ieskautu Tevi ar aizraujošāko un ekskluzīvāko hokeja totalizatora pieredzi.

ESOŠS KLIENTS
JAUNS LĪDZJUTĒJS

50€ starta bonuss jaunajiem klientiem

Kļūsti par OlyBet klientu, lai saņemtu lieliskus bonusus!

IZVEIDOT KONTU un SĀKT

LABĀKIE NHL KOEFICIENTI

Labākie koeficienti uz favorītiem NHL izslēgšanas spēlēs! Katru reizi, kad uzvari OlyBet, vari būt drošs, ka saņem vairāk nekā jebkur citur. Mēs piedāvājam labākos koeficientus uz favorītkomandu katrai spēlei ik dienu. Ātri. Skaidri. Nesalīdzināmi. Uzvari vairāk katru reizi kopā ar OlyBet!

Veikt likmi

NHL BONUSA LIKMES

Bonusa Likme – Tava biļete, lai laimētu bez jebkāda riska! Aktivizē mūsu īpašo NHL piedāvājumu un veic likmes uz NHL izslēgšanas spēlēm, lai saņemtu vērtīgas Bonusa Likmes.

Nopelnīt Bonusa Likmes

NHL OLYBOOSTS

Dienišķie OlyBoosts vēl iespaidīgākiem laimestiem! OlyBet katra diena nes kaut ko īpašu, lai atraisītu jautrību un vēl vairāk palielinātu Tavus laimestus. Pārbaudi OlyBoosts, lai ik dienu atrastu personalizētas prognozes uz gaidītākajām NHL spēlēm.

Skatīt OlyBoosts

NHL COMBO KING

VEICINI Kombinētās likmes – jo vairāk notikumu, jo labāk! Mūsu Combo King piedāvājums noteikti padarīs Tavus laimestus no kobinētajām likmēm uz NHL patiesi ievērojamus! Apvieno savas iecienītās NHL izslēgšanas spēles (ja vēlies, pievieno arī citas līgas vai sporta veidus) un palielini savus laimestus par vareniem 25%!

Kļūsti par NHL COMBO KING

NHL KOMBINĒTĀ LIKME

Kombinēto likmju apdrošināšana – mēs Tevi piesegsim! Vai esi kādreiz zaudējis 5+ kombinēto likmi, palaižot garām uzvaru vien dēļ viena zaudēta notikuma? Mūsu NHL kombinēto likmju apdrošināšana kliedēs rūgtumu. Atgūsti naudu par zaudēto likmi, un izmanto iespēju izdarīt savas prognozes pareizi!

Esi bezbailīgs