Naudas līdzekļu iemaksai OlyBet spēles kontā drīkst izmantot tikai verificētas maksājumu kartes!
grozījumi
 

Naudas līdzekļu iemaksai OlyBet spēles kontā drīkst izmantot tikai verificētas maksājumu kartes!

Mums rūp klientu un viņu naudas līdzekļu drošība, tāpēc lūdzam Tevi verificēt savu kredītkarti vai debetkarti, kad veic pirmo maksājumu ar to.
Atkārtota iemaksa ar verificētu karti tiks apstrādāta automātiski un nekavējoties.
Verificēt maksājuma karti vari, augšupielādējot ekrānšāviņu ar bankas konta izdruku vai maksājuma uzdevumu, kur obligāti jābūt redzamai šādai informācijai:

  • Vārds
  • Uzvārds
  • Bankas konta numurs (IBAN)
  • Kredītkartes/debetkartes numura pēdējie 4 cipari.

Atkarībā no bankas, šādu informāciju ar iegūt dažādos veidos, piemēram, izveidojot konta pārskatu par noteiktu periodu, kurā ir veikts kāds maksājums ar karti, vai, atverot maksājuma uzdevumu kartes mēneša maksai (sk. piemērus zemāk).
Lai verificētu savu maksājuma karti, augšupielādē atbilstošus dokumentus savā OlyBet profilā (dodieties uz Profils > Mans profils> Dokumentu augšupielāde) vai sūti uz [email protected]

      

Ja tikt pie šāda dokumenta neizdodas, vari iesniegt citus, kas satur nepieciešamo informāciju. Mēs pieņemam tikai ekrānuzņēmumu un jpg. formāta dokumentus (pdf. u.c. pieņemti netiek).
Gadījumā, ja plāno iesniegt savas kartes priekšpuses fotouzņēmumu, aizsedz tās numuru, izņemot pēdējos 4 ciparus.
  
 Vērts atcerēties!
  • Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā var veikt tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz Lietotāja vārda un nekādā gadījumā kontu nav iespējams papildināt no citai personai piederoša bankas konta.

  • Izmaksas var tikt veiktas tikai uz klienta vārda reģistrētu kontu, no kura ir veikta iemaksa.

  • Izmaksas netiek veiktas uz cita spēlētāja vai trešās personas kontu.