Pokera tūre LONDONĀ!
Piedalies un vinnē pokera ceļojumu vai dalības biļeti!
Trešais 2019. gada MPN Pokera turnīrs pēc 5 gadu pārtraukuma tiks aizvadīts vienā no pasaules dinamiskākajām pilsētām, Lielbritānijas galvaspilsētā, - Londonā! Tas notiks Londonas Asper Casino no 18. līdz 21. jūlijam!

Iemaksājot 550€ (vai £ valūtas ekvivalents) buy-in par dalību Main Event, spēlētāji var pretendēt uz daļu no turnīra garantētās naudas balvas 200 000£! Piedalies un izbaudi klātienes pokera spēles burvību!


Main Event paketes jau ir iespējams iegādāties par 1 500€, norēķinoties naudā vai ar saviem lojalitātes punktiem. Online satelīti sākas 26. aprīlī un turpināsies līdz pat 7. jūlijam. Kvalificēties online satelītiem vari OlyBet pokera istabā ar buy-in vien par 1€!

Vietu dalībai tikai Main Event var iegādāties pokera klientā par 550€ vai kvalificēties tam, spēlējot satelītu turnīros. Ja paveiksies un satelītos vinnēsi vairāk kā vienu vietu Main Event, otru varēsi izmantot kā biļeti atkārtotai dalībai vai uzdāvināt citam spēlētājam.

Zemāk ir attēlota satelītu struktūra un norises gaita OlyBet pokera istabā


MPNPT London 1 500€ pakete* sevī iekļauj:

  • Ieejas biļeti Main Event 550€ vērtībā (200 000£  garantēti).
  • Naudas balva 55€.
  • Dzīvošanu viesnīcā Moxy London Stratford 4 naktis, 2 personām (brokastis ir iekļautas).
  • Spēlētāju sagaidīšanas ballīti un iespēju satikt MPN pārstāvjus. 
  • 300€ ceļošanas izdevumu segšanai***. 

550€ Seat Only** pakete*
sevī iekļauj:

  • Ieejas biļeti Main Event 550€ vērtībā (200 000£  garantēti).
  • Spēlētāju sagaidīšanas ballīti un iespēju satikt MPN pārstāvjus. 
* Spēlētājs var iegādāties 1 500€ Package, 900€ Super Seat Only un 550€ Seat Only paketes, reģistrējoties OlyBet Pokera istabā. Spēlētājs jebkuru vinnēto paketi un citas iegūtās balvas drīkst samainīt pret ekvivalentu naudas laimestu. 
** Ja spēlētājs vinnē vairākas vietas, otru var izmantot kā atkārtotas ieejas biļeti vai nodot to citam spēlētājam. Otro vinnēto paketi spēlētājs var nodot citam spēlētājam vai arī izmantot to citā MPNPT turnīrā.
*** Tiek piešķirti pēc tam, kad spēlētājs savā e-pastā saņem savas dalības apstiprinājuma paziņojumu.

 
Vairāk par turnīru mpnpokertour.com

Novēlam veiksmi un tiekamies turnīrā Londonā!