Tallinn Summer Showdown 2019!
Kvalificējies festivālam caur OlyBet pokera istabu!
No 23. līdz 28. jūlijam Hilton Tallinn Park Hotel & Olympic Park Casino norisināsies šīs vasaras karstākais pokera festivāls - Tallinn Summer Showdown! Tu vari kvalificēties caur OlyBet Pokera istabas satelīta turnīriem ar dalības maksu (buy-in) sākot no 4€.
 
Pokera notikumu piesātinātās nedēļas laikā notiks vairāk nekā 30 turnīru, bet par festivāla spilgtākajiem notikumiem kļūs 1100€ NLHE Main Event un 2150€ NLHE Highroller. Main Event ar 30 000 starta stack norisināsies 25. jūlijā plkst. 12.00, un jau pirmajā dienā tiks izspēlēti 7 līmeņi 60 minūšu garumā. Fināla galds tiks izspēlēts svētdien, 28. jūlijā, un ikviens interesents tā norisei varēs sekot līdzi arī tiešraidē internetā.
 
Papildus No Limit Hold'em un Omaha turnīriem ir ieplānoti daudzi citi mazāk pazīstami formāti, piemēram, Open Face Chinese Pineapple, 5 Card Pot Limit Omaha un citi. Atsevišķi tiks rīkots Ladies Event, kurā piedalīsies vairāk nekā 50 sievietes no visas Eiropas! Ar pilnu festivāla grafiku var iepazīties Tallinn Showdown mājas lapā vai Olympic Poker Club turnīru sadaļā.
 
Turnīra direktore Teresa Nousiainen uzskata, ka Tallina ir ļoti populārs galamērķis pokera entuziastiem no Skandināvijas un it īpaši no Somijas: “Tāpat kā pagājušajā vasarā, mēs sagaidām simtiem spēlētāju no Skandināvijas, kuri piedalīsies ne tikai turnīros, bet arī naudas spēles."
 
Festivāla laikā notiks arī komandu turnīrs. Spēlētajiem, kuri vēlas piedalīties komandu turnīrā, ne vēlāk kā līdz 26. jūlijam plkst. 13:00 ir jāsavāc komanda no 4 spēlētājiem un jāpiereģistrējas dalībai pasākuma mājas lapā. Komandas saņem punktus, tikai tad, ja kāds no komandas dalībniekiem piedalās turnīros (izņemot Ladies Event un visus satelītu turnīrus). Ar komandu turnīra balvām un noteikumiem var iepazīties šeit.
 
Līdz festivāla sākumam mēs piedāvājam spēlētājiem vairākas kvalifikācijas iespējas. Kvalifikācijas turnīri notiek katru dienu, bet Super satelīts uz Main Event norisinās katru svētdienu.
 
Kvalificējies satelītu turnīriem OlyBet Pokera istabā!
 
Spēlētājs jebkuru vinnēto biļeti satelītu turnīros drīkst samainīt pret ekvivalentu naudas laimestu, rakstot uz [email protected]. Ja spēlētājs vinnē vairākas biļetes, spēlētājs tās var nodot citiem spēlētājiem.
 
NB! Reģistrācija turnīriem OlyBet beidzas 4 stundas pirms attiecīgā turnīra sākuma vai līdz brīdim, kad tiek sasniegts maksimālais vietu skaits.

 
Plašāka informācija pieejama oficiālajā mājas lapā tallinnshowdown.com.
 
Tiekamies Tallinā!