PIRMĀS LIKMES NETICAMIE KOEFICIENTI UZ NBA!

 • 1

  JAUDĪGS SĀKUMS JAUNIEM KLIENTIEM!

  Mēs esam paaugstinājuši koeficientus uz NBA 1. oktobra spēli HEAT vs LAKERS. Lai izmantotu piedāvājumu, izvēlies mača uzvarētāju un veic savu likmi līdz 5€!
 • 2

  REĢISTRĒJIES + VEIC IEMAKSU

  Lai sāktu, vispirms reģistrējies, spiežot pogu zemāk. Pēc veiksmīgas reģistrēšanās veic iemaksu ar bankas pārskaitījumu vai maksājumu karti.
 • 3

  VEIC LIKMI!

  Atceries, Tev jāveic vienkāršā pre-match likme uz NBA spēles HEAT vs LAKERS UZVARĒTĀJU 1X2 piedāvājumu līnijā (likmes uz neizšķirtu rezultātu nekvalificējas)!

  Spēle, kas kvalificējas paaugstināto koeficientu piedāvājumam, ir atrodama šeit.

Noteikumi:

Kas var izmantot piedāvājumu?

Piedāvājums ir spēkā tikai jauniem OlyBet klientiem un klientiem, kuri vēl nekad nav veikuši nevienu sporta likmi OlyBet.lv.

Kā un kad es varu piedalīties?

Piedāvājums ir spēkā no 29.09.2020. līdz 01.10.2020. plkst. 03:55. Piedāvājumā norādītie laiki atbilst CET+2 laika joslai.
Klientam jāveic sava pirmā likme uz 01.10. NBA spēles Miami Heat - Los Angeles Lakers UZVARĒTĀJU "Mača Uzvarētājs 3-Virzienu" (1X2) pre-match piedāvājuma līnijā.

Kā es varu vinnēt?

Maksimālais likmes lielums ir 5€. Ja klients veic likmi lielāku par 5€ (sākot ar 5.01€) un vinnē, laimests tiek izmaksāts atbilstoši standarta likmes koeficientiem.
Piemērs: klients veic 5€ likmi uz Lakers uzvaru un vinnē, t.i. klientam atbilstoši piedāvājuma nosacījumiem pienākas 5x5€=25€. Pēc notikuma beigām klientam automātiski tiks izmaksāts laimests, kas aprēķināts, izmantojot likmes standarta koeficientu. Papildu laimests tiek izmaksāts nākamajā darba dienā pēc notikuma iestāšanās.
Gūtajiem laimestiem nav papildu apgrozījuma nosacījumu.

Kā es saņemšu savu balvu?

Papildu laimests tiek izmaksāts klienta spēles kontā nākamās darba dienas laikā pēc notikuma iestāšanās.

Cita noderīga informācija

 • Piedāvājumam kvalificējas viena - klienta 1. veiktā sporta likme. Piedāvājuma ietvaros drīkst veikt tikai vienkāršas pre-match likmes. Kombinētās likmes piedāvājumam nekvalificējas.
 • OlyBet patur tiesības mainīt, apturēt vai atcelt kampaņu jebkurā laikā.
 • Šis piedāvājums nav apvienojams ne ar vienu citu piedāvājumu un tā ietvaros nav iespējama cash-out funkcija.
 • OlyBet patur tiesības atsaukt un anulēt jebkāda veida bonusu gadījumā, ja klients ir rīkojies neētiski un veiktās likmes ir pretrunā minētiem noteikumiem.
 • Vispārējie OlyBet noteikumi un nosacījumi ir spēkā.
 • Piedāvājums ir spēkā visiem spēlētājiem, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu. Izņēmums ir darbinieki un viņu ģimenes locekļi: organizatori, jebkuras aģentūras, kas iesaistītas piedāvājuma reklamēšanā, kā arī tie, kuriem ar to ir profesionālas attiecības. Darbinieki, direktori, menedžeri un viņu radinieki (laulātie, vecāki, bērni, brālis vai māsa un viņu laulātie), viņu ģimenes locekļi, organizācijas, kas saistītas ar NBA, īpaši nacionālā basketbola asociācija (“ NBA ”), NBA Media Ventures LLC, NBA Properties Inc, kopā saukti kā“ NBA subjekti ”, kā arī viņu meitas uzņēmumi, filiāles un reklāmas aģentūras. Tāpat arī organizācijas, kas ietilpst NBA struktūrvienībās, kā arī to mates uzņēmumi, filiāles, meitas uzņēmumi, partneri, direktori, darbinieki, vadītāji, pārstāvji, izplatītāji, mazumtirgotāji, tiesību pārņēmēji, reklāmas aģentūras, pārstāvji un pilnvarotās personas nenes kādu atbildību, ja rodas pretenzijas, prettiesiskas darbības, zaudējums, bojājumi vai kaitējums, īpaši uzvarētāja vai jebkuras trešās personas miesas bojājumu vai nāves gadījumā, vai jebkāds personiska vai nekustama īpašuma bojājums, kas var rasties uzvarētāja pilnīgas vai daļējas, tiešas vai netiešas balvas iegūšanas un / vai saņemšanas rezultātā.
  Piedaloties šajā konkursā un pieņemot balvu, uzvarētājs piekrīt, ka NBA subjekti saprātīgi izmanto savu balsi, tēlu, uzvārdu un vecumu bez jebkādas papildu kompensācijas par turpmākām reklāmas darbībām. NBA un katras NBA komandas logotipi ir preču zīmes un attēli, ko aizsargā autortiesības un/vai citas intelektuālā īpašuma tiesības un kas ir NBA Properties, Inc. un attiecīgo NBA dalībnieku komandu ekskluzīvs īpašums. Tos nevar pilnībā vai daļēji izmantot bez NBA Properties, Inc. iepriekšējas rakstiskas piekrišanas © 2020 NBA Properties, Inc. Visas tiesības ir aizsargātas.
 • Uzmanību! Šī ir azartspēļu reklāma. Azartspēles nerisina finanšu problēmas.