Ziemeļvalstu lielākais pokera festivāls!
Vinnē ceļojumu!

Kings of Tallinn, lielākais Ziemeļvalstu pokera festivāls, atgriežas! Vēl vērienīgāks un jaudīgāks un tā naudas balvu fonds sasniedz 500 000€! Tas norisināsies 2020. gadā no 17. līdz 23. februārim Hilton Tallinn Park Hotel & Olympic Park Casino!

Ziemeļu reģiona populārākā pokera festivāla atpazīstamība ir augusi mežonīgā tempā un šogad tā ietvaros norisināsies jau 40 dažādi turnīri, kas sola iespaidiem bagātu nedēļu. Nāc un pievienojies simtiem citu spēlētājiem: perspektīviem amatieriem, pokera slavenībām un pārējiem. Visiem kopā mums izdosies izveidot fantastisku pokera svētku sajūtu.

Festivālā norisināsies 1 100€ Main Event ar 30 000 starta steku un 60 minūšu līmeņiem, 3 000€ High Roller, vairāki Omaha un turbo turnīri. Turnīri katrai gaumei ar vēl lielākām garantētām balvām! Protams, nevaram nepieminēt arī cashgame action every day spēles ar līdz 15 galdiem un dažādiem pokera veidiem un limitiem, turklāt - 24/7.

Vairāk par festivāla piedāvātajām iespējām var uzzināt tā  mājaslapā. Tāpat turpināsies popularitāti iemantojušais komandu izaicinājums, kad festivāla noslēguma komandai – favorītam tiks piešķirts Kings of Tallinn tituls ar visām no tā izrietošajām sekām.

Jau šobrīd OlyBet pokera istabā atrodami satelīti uz Kings of Tallinn 2019! Kvalificējies tagad un februārī tiekamies Tallinā. Mēs apsolām, ka šis festivāls būs vēl grandiozāks un lielāks kā iepriekšējie!

Kings of Tallinn satelītu turnīri OlyBet Pokera istabā

Turnīra biļetes vari iegādāties festivāla norises vietā vai internetā OlyBet pokera klientā. Reģistrēties turnīram var OlyBet Pokera tiešsaistē 4 stundas pirms tā sākuma.

Plašāka informācija par festivālu atrodama kingsoftallinn.com vai festivāla Facebook lapā.

Kvalificējies jau tagad!