MPNPT Grand Fināls!
Kvalificējies jau tagad!

2020. gada MPN pokera tūre (MPN Poker Tour - MPNPT) aizvedīs mūs uz krāšņo Spānijas galvaspilsētu, lai aizvadītu MPNPT Grand Finālu! Piedalies un izbaudi live pokeru! No 6. līdz 9. februārim pievienojies mums un citiem spēlētājiem Gran Casino Colón, kas atrodas Madrides pilsētas centrā, lai aizvadītu pēdējo MPNPT festivālu! Fināls, kas paliks atmiņā!

Laimē 550€ biļeti vai 1 500€ MPNPT Madrid ceļojumu OlyBet (Plātina Sponsors)Tu vari kvalificēties caur OlyBet Pokera istabas satelīta turnīriem ar dalības maksu (buy-in) sākot no 1.50€.

Katru trešdienu norisināsies re-buys turnīri par 75€, bet svētdienās – freeze-outs turnīri par 200€. Šajos turnīros tiek izspēlēti pokera ceļojumi. Turklāt ceturtdienās un svētdienās norisināsies kvalifikācijas fināli, kuros tiek izspēlēti buy-in uz Main Event. Izvēle jebkurai gaumei!

Zemāk ir attēlota satelītu struktūra un norises gaita OlyBet pokera istabā


Katra ceļojuma vērtība ir 1 500€ un tā iekļauj sevī:

  • 555€ vērtu biļeti uz Grand Finale Main Event
  • Biļete uz 55€ side event
  • Izmitināšanu 5 zvaigžņu viesnīcā Melia Madrid Princesa Tev un Taviem viesiem: 4 naktis, brokastis iekļautas. Check-in 6. februārī, check-out 10. februārī.
  • Spēlētāju iepazīšanas ballīti
  • 125€ ceļošanas izdevumu segšanai (after your confirmation by e-mail will be credited to your OlyBet account)
  • VIP pieredze (pieejama tikai tiem spēlētājiem, kas kvalificējās caur Plātina sponsoru)
  • OlyBet spēlētāju “Last longest” turnīrs, kurā tiks izpelēta Kings of Tallinn 2020 Main Event biļete.

Ja spēlētājs vinnē vairākas biļetes, tad otru biļeti var izmantot kā atkārtotas ieejas biļeti vai nodot to citam spēlētājam. Neizmantotās ieeju biļetes tiks atmaksātās īstā naudā. Otro laimēto ceļojumu var nodot citam spēlētājam vai apmainīt pret naudu. Biļeti var apmainīt pret 300, bet ceļojumu pret 1000.

Tu vari iegādāties 1 500€ vērtu ceļojumu un 550€ vērtu “Seat Only” biļeti tiešsaistē OlyBet Poker istabā.