Katru nedēļu dalām līdz pat 5 pokera "gardumiem"!
  • Šis garšīgais piedāvājums nozīmē vien to, ka vari katru nedēļu kvalificēties 5 bezmaksas pokera turnīriem! Ik nedēļu no pirmdienas līdz sestdienai spēlē kādā no Tevis izvēlētiem pokera turnīriem vismaz 5 reizes un laimē biļeti dalībai turnīra finālā, kas tiek aizvadīts nedēļas izskaņā svētdien. Ja piedalīsies visos nedēļas turnīros un katrā no tiem spēlēsi vismaz 5 reizes, tad svētdien varēsi piedalīties visu 5 turnīru finālos! Un tā 4 nedēļas pēc kārtas!

    Papildus, pabeidzot MTT misiju ar Rebuy vai 1 Rebuy/ 1 Add-on, saņemsi līdzvērtīgu Rebuy vai 1 Rebuy/ 1 Add-on biļeti nākamajā turnīrā bez maksas!  


  • OlyBet aicina piedalīties 5 Multi Table turnīros (MTT), kas norisināsies četru nedēļu garumā no 05.11.2018. līdz 02.12.2018.

    Katras nedēļas pirmajās sešās dienās (pirmd. – sestd.) ik dienu notiek 5 dažādi turnīri, kuru sākuma laiki ir sakārtoti tā, lai tie savā starpā nepārklājas. Piemēram, 1. nedēļā ir turnīri, kas sākas plkst. 16:30, bet citi – 17:30, 18:00, 20:00 un pat 22:00 (GMT).

    Ja spēlētājs vienas nedēļas ietvaros (no pirmd. līdz sestd.) kādu noteiktu turnīru spēlēs vismaz 5 reizes, piemēram, spēlējot “Terminator” turnīru 5 no 6 dienām, viņš automātiski saņems biļeti dalībai šī paša turnīra finālā, kas tiek aizvadīts katras nedēļas pēdējā dienā – svētdienā. Katrs spēlētājs drīkst spēlēt vairākos turnīros nedēļas un visa piedāvājuma perioda ietvaros. Piemēram, ja spēlētājs vienā nedēļā spēlē 3 dažādos turnīros un dara to vismaz 5 reizes katrā turnīrā, tad viņš automātiski saņem 3 dažādas biļetes dalībai turnīru finālos svētdien.

    Papildus, ja spēlētājs MTT piedāvājuma periodā vismaz 5 reizes izmantos Rebuy vai 1R1A (1 Rebuy 1 Add-on) iespēju, spēlētājs saņems ne vien biļeti dalībai tās nedēļas finālā, bet arī līdzvērtīgu Rebuy vai Add-on biļeti nākamajā turnīrā.