Ziemeļvalstu lielākais pokera festivāls!
Šoreiz vēl vairāk jautrības. Piedalies!

2019. gadā no 18. līdz 24. februārim Hilton Tallinn Park Hotel & Olympic Park Casino norisināsies lielākais Ziemeļvalstu pokera festivāls! To apmeklēs simtiem spēlētāju no dažādām pasaules valstīm, un 2019. gada festivāla galvenais mērķis – vēl vairāk jautrības un pozitīvu emociju!   

Ziemeļu reģiona populārākā pokera festivāla atpazīstamība ir augusi mežonīgā tempā un šogad tā ietvaros norisināsies jau 40 dažādi turnīri, kas sola iespaidiem bagātu nedēļu. Nāc un pievienojies simtiem citu spēlētājiem: perspektīviem amatieriem, pokera slavenībām un pārējiem. Visiem kopā mums izdosies izveidot fantastisku pokera svētku sajūtu.

Festivālā norisināsies 1 100€ Main Event ar 30 000 starta steku un 60 minūšu līmeņiem, 3 000€ High Roller, vairāki Omaha un turbo turnīri. Turnīri katrai gaumei ar vēl lielākām garantētām balvām! Protams, nevaram nepieminēt arī cashgame action every day spēles ar līdz 15 galdiem un dažādiem pokera veidiem un limitiem, turklāt - 24/7.

Vairāk par festivāla piedāvātajām iespējām var uzzināt tā  mājaslapā. Tāpat turpināsies popularitāti iemantojušais komandu izaicinājums, kad festivāla noslēguma komandai – favorītam tiks piešķirts Kings of Tallinn tituls ar visām no tā izrietošajām sekām.

Jau šobrīd OlyBet pokera istabā atrodami satelīti uz Kings of Tallinn 2019! Kvalificējies tagad un februārī tiekamies Tallinā. Mēs apsolām, ka šis festivāls būs vēl grandiozāks un lielāks kā iepriekšējie!

Kings of Tallinn satelītu turnīri OlyBet Pokera istabā

Turnīra biļetes vari iegādāties festivāla norises vietā vai internetā OlyBet pokera klientā.

Plašāka informācija par festivālu atrodama kingsoftallinn.com vai festivāla Facebook lapā.