Piedalies Battle of Malta turnīrā! 
Garantētais naudas balvu fonds - 1 MILJONS EIRO!
2019. gadā ceturtajā MPN (MPNPT) pokera turnīrā mēs apvienosim spēkus ar Battle of Malta un piedāvāsim spēlētājiem lielisku iespēju no 15. līdz 22. oktobrim ne vien apmeklēt brīnišķīgu Vidusjūras salu Maltu, bet arī pacīnīties par daļu no 1 MILJONA EIRO turnīra galvenā pasākuma balvu fonda! No 15. jūlija OlyBet Poker istabā (Battle of Malta 2019 Platīna sponsors) vari laimēt pokera ceļojumu vai buy-in uz Main Event 555€ vērtībā, spēlējot satelītos par nieka 1€.
 
Šogad ir vēl vairāk iemeslu kvalificēties caur OlyBet pokera istabu. Tu iegūsi ne tikai lielisku ceļojumu, bet arī atbalstu no Live-Event speciālistiem no OlyBet un MPNPT. Ceļojuma vai biļetes uz Main Event īpašnieki saņems garantēto vietu turnīrā pasākuma sākuma dienā pēc izvēles. Ceļojumu īpašnieki saņems arī garantēto vietu MPNPT Battle Side Event ar buy-in 150€. Ja Tu kvalificēsies turnīram caur OlyBet Pokera istabu, tad saņemsi “bubble” garantiju un iespēju piedalieties īpašā turnīrā starp visiem spēlētajiem, kas kvalificējās caur OlyBet.
 
Spēlētāji, kas kvalificējās caur OlyBet Pokera istabu var vērsties galvenajā zālē esošajā MPNPT uzziņu birojā un paņemt biļetes, izvairoties no rindām pie kases. Draudzīgais MPNPT personāls palīdzēs jebkurā jautājumā. Viesnīcas otrajā stāvā atrodas arī mūsu VIP atpūtas istaba - īsta miera oāze pēc smagas dienas!
 
Katru trešdienu norisināsies re-buys turnīri par 75€, bet svētdienās – freeze-outs turnīri par 200€. Šajos turnīros tiek izspēlēti pokera ceļojumi. Turklāt ceturtdienās un svētdienās norisināsies kvalifikācijas fināli, kuros tiek izspēlēti buy-in uz Main Event. Izvēle jebkurai gaumei!
 
Battle of Malta 2019 satelīti OlyBet Pokera istabā
MPNPT ceļojumi uz Battle of Malta tūri ir iespējams iegādāties vai vinnēt turnīros. Katra ceļojuma vērtība ir 1 900€ un tā iekļauj sevī:
 • 555€ vērtu biļeti uz Main Event Battle of Malta ar garantēto balvas fondu —1 000 000€.
 • 150€ vērtu biļeti uz Side Event “MPNPT Battle”, kas norisināsies pirmdien, 21. oktobrī.
 • Bez rindas priekšrocības: ekskluzīvu MPNPT reģistrācijas galdu uz Main Event un MPNPT Battle pasākumu.
 • izmitināšanu 5 zvaigžņu viesnīcā InterContinental Hotel Malta Tev un Taviem viesiem: 5 naktis, brokastis iekļautas. Check-in 17. oktobrī, check-out 22. oktobrī.
 • spēlētāju iepazīšanas ballīti, kurā varēsi iepazīties ar citiem spēlētājiem un MPN personālu. Ballīti organizē Casino Malta un tā notiks 17. oktobrī.
 • VIP zonu Battle of Malta ballītē un bezmaksas bāru.•    piekļuvi visām Battle of Malta spēlētāju ballītēm.
 • MPNPT Battle of Malta “Last longest” sacensības: trīs spēlētāji, kuri visilgāk izturēs Main Event Battle of Malta, saņems MPNPT ceļojumu 1 500€ vērtībā. Sacensībās var piedalīties tikai tie spēlētāji, kuri kvalificējušies platīna partnera poker istabā.
 • “Last longest” balvas spēlētajiem, kas kvalificējās caur OlyBet un laimēja biļetes vai ceļojumus uz Main Event: uzvarētājs saņems ceļojumu uz Main Event OlyBet Kings of Tallinn 2020.
 • “Bubble” garantiju spēlētajiem, kas kvalificējās caur OlyBet: biļete uz Main Event OlyBet Kings of Tallinn 2020, garantija attiecas tikai uz biļešu un ceļojumu uzvarētājiem.
 • No 17. līdz 21. oktobrim pieeja VIP chill out zālei līdzās galvenajai turnīra zālei.
 • Ceļošanas un citu izmaksu segšanai 145€.
 
* Tu vari iegādāties 1 900€ vērtu ceļojumu un  555€ vērtu “Seat Only” biļeti tiešsaistē OlyBet Poker istabā.
**Ja spēlētājs vinnē vairākas biļetes vai ceļojumus, tad otru biļeti var izmantot kā atkārtotas ieejas biļeti vai nodot to citam spēlētājam. Otro vinnēto ceļojumu spēlētājs var nodot citam OlyBet spēlētājam vai arī izmantot to citā MPNPT turnīrā.
 
Ceļojumus var iegādāties, norēķinoties arī ar lojalitātes punktiem. Ja iegādājies dalību turnīrā pokera klientā, lūgums rakstīt uz [email protected], lai vienotos par detaļām.
 
Par Battle of Malta

Pirmais Battle of Malta turnīrs ar vienīgo Main pasākumu notika 2012. gadā. Toreiz garantētās balvas apmērs bija 150 000€ un par to cīnījās 347 spēlētāji. Laikam ejot, Main pasākums pārtapa par lielāko neatkarīgo turnīru Eiropā. 2015. gadā Battle of Malta bija atzīts un apbalvots kā Labākais low buy-in turnīrs Eiropā.
 
Pagājušajā gadā Battle of Malta turnīrā tika pārspēts Maltas rekords pēc pokera turnīra dalībnieku skaita. Main Event piedalījās 3816 dalībnieki, kopā sadalot 1 850 760€ lielu laimesta fondu. Turnīra uzvarētājs, franču spēlētājs Julien Stropoli, laimēja 168 500€. Labākais OlyBet spēlētājs Mantas Urbonas ieņēma ceturto vietu un laimēja 121 500€ + Last Longest balvas!
 
Vairāk par turnīru lasi šeit: mpnpokertour.com & battleofmalta.com