LIELĀKS LAIMESTS NO PIRMĀS SPORTA LIKMES!

 • 1

  JAUDĪGS SĀKUMS JAUNIEM KLIENTIEM!

  Mēs esam paaugstinājuši koeficientus uz Premjerlīgas 22. novembra spēli LIVERPOOL vs LEICESTER CITY. Lai izmantotu piedāvājumu, izvēlies mača uzvarētāju un veic savu likmi līdz 5€.
 • 2

  REĢISTRĒJIES + VEIC IEMAKSU!

  Lai sāktu, vispirms reģistrējies un kļūsti par OlyBet klientu, spiežot pogu zemāk. Pēc veiksmīgas reģistrēšanās veic iemaksu ar bankas pārskaitījumu vai maksājumu karti.
 • 3

  VEIC LIKMI!

  Atceries, lai piedalītos, Tev jāveic pre-match likme uz mača Liverpool vs Leicester City UZVARĒTĀJU 1X2 piedāvājumu līnijā.

  Notikums, kas kvalificējas paaugstināto koeficientu piedāvājumam, ir atrodams šeit.

Noteikumi:

Kas var izmantot piedāvājumu?

Piedāvājums ir spēkā tikai jauniem OlyBet klientiem un klientiem, kuri vēl nekad nav veikuši nevienu sporta likmi OlyBet.lv.

Piedāvājums ir spēkā no 20.11.2020. plkst. 09:00 līdz 22.11.2020. plkst. 21:10. Piedāvājumā norādītie laiki atbilst CET+2 laika joslai.
Klientam jāveic sava pirmā likme uz 22.11. Premjerlīgas mača Liverpool vs Leicester City UZVARĒTĀJU "Mača Uzvarētājs 3-Virzienu" (1X2) pre-match piedāvājuma līnijā.

Kā es varu vinnēt?

Maksimālais likmes lielums ir 5€. Ja klients veic likmi lielāku par 5€ (sākot ar 5.01€) un vinnē, laimests tiek izmaksāts atbilstoši standarta likmes koeficientiem.
Piemērs: klients veic 5€ likmi uz Liverpool uzvaru un vinnē, t.i. klientam atbilstoši piedāvājuma nosacījumiem pienākas 10x5€=50€. Pēc notikuma beigām klientam automātiski tiks izmaksāts laimests, kas aprēķināts, izmantojot likmes standarta koeficientu. Papildu laimests tiek izmaksāts nākamajā darba dienā pēc notikuma iestāšanās.
Gūtajiem laimestiem nav papildu apgrozījuma nosacījumu.

Kā es saņemšu savu balvu?

Papildu laimests tiek izmaksāts klienta spēles kontā nākamās darba dienas laikā pēc notikuma iestāšanās.

Cita noderīga informācija

 • Piedāvājumam kvalificējas viena - klienta 1. veiktā sporta likme. Piedāvājuma ietvaros drīkst veikt tikai vienkāršas pre-match likmes. Kombinētās likmes piedāvājumam nekvalificējas.
 • OlyBet patur tiesības mainīt, apturēt vai atcelt kampaņu jebkurā laikā.
 • Šis piedāvājums nav apvienojams ne ar vienu citu piedāvājumu un tā ietvaros nav iespējama cash-out funkcija.
 • OlyBet patur tiesības atsaukt un anulēt jebkāda veida bonusu gadījumā, ja klients ir rīkojies neētiski un veiktās likmes ir pretrunā minētiem noteikumiem.
 • Vispārējie OlyBet noteikumi un nosacījumi ir spēkā.