Eirolīgas neticamie koeficienti!
Īpašs piedāvājums Tavai pirmajai sporta likmei!

 • 1

  JAUDĪGS SĀKUMS JAUNIEM KLIENTIEM!

  Mēs esam paaugstinājuši koeficientus uz Eirolīgas 20. februāra spēli BASKONIA vs ŽALGIRIS. Lai izmantotu piedāvājumu, izvēlies mača uzvarētāju un veic savu likmi līdz 5€!
 • 2

  REĢISTRĒJIES + VEIC IEMAKSU

  Lai sāktu, vispirms reģistrējies, spiežot pogu zemāk. Pēc veiksmīgas reģistrēšanās veic iemaksu ar bankas pārskaitījumu vai maksājumu karti.
 • 3

  VEIC LIKMI!

  Atceries, Tev jāveic vienkāršā pre-match likme uz Eirolīgas spēles BASKONIA vs ŽALGIRIS UZVARĒTĀJU 1X2 piedāvājumu līnijā (likmes uz neizšķirtu rezultātu nekvalificējas)!

  Spēle, kas kvalificējas paaugstināto koeficientu piedāvājumam, ir atrodama šeit.

Noteikumi:

Kas var izmantot piedāvājumu?

Piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem OlyBet klientiem un klientiem, kuri vēl nekad nav veikuši nevienu sporta likmi OlyBet.lv.

Kā un kad es varu piedalīties?

Piedāvājums ir spēkā no 18.02.20. plkst. 15:00 līdz 20.02.20. plkst. 21:55. Piedāvājumā norādītie laiki atbilst GMT+2 laika joslai.
Klientam jāveic sava pirmā sporta likme uz Eirolīgas 20.02. spēles Saski Baskonia vs Žalgiris UZVARĒTĀJU "Mača Uzvarētājs 3-Virzienu" (1X2) prematch piedāvājuma līnijā - Žalgiris VAI Baskonia. Likmes uz neizšķirtu rezultātu piedāvājumam nekvalificējas.

Kā es varu vinnēt?

Maksimālais likmes lielums ir 5€. Ja klients veic likmi lielāku par 5€ (sākot ar 5.01€) un vinnē, laimests tiek izmaksāts atbilstoši standarta likmes koeficientiem.
Piemērs: klients veic 5€ likmi uz Baskonia uzvaru un vinnē, t.i. klientam atbilstoši piedāvājuma nosacījumiem pienākas 10 x 5€ = 50€. Pēc notikuma beigām klientam automātiski tiks izmaksāts laimests, kas aprēķināts, izmantojot likmes standarta koeficientu. Papildu laimests tiek izmaksāts nākamajā darba dienā pēc notikuma iestāšanās.
Gūtajiem laimestiem nav papildu apgrozījuma nosacījumu.

Kā es saņemšu savu balvu?

Papildu laimests tiek izmaksāts klienta spēles kontā nākamās darba dienas laikā pēc notikuma iestāšanās.

Cita noderīga informācija

 • Piedāvājumam kvalificējas klienta viena - 1. veiktā likme. Piedāvājuma ietvaros drīkst veikt tikai vienkāršas pre-match likmes. Kombinētās likmes piedāvājumam nekvalificējas.
 • OlyBet patur tiesības mainīt, apturēt vai atcelt kampaņu jebkurā laikā.
 • Šis piedāvājums nav apvienojams ne ar vienu citu piedāvājumu un tā ietvaros nav iespējama cash-out funkcija.
 • OlyBet patur tiesības atsaukt un anulēt jebkāda veida bonusu gadījumā, ja klients ir rīkojies neētiski un veiktās likmes ir pretrunā minētiem noteikumiem.
 • Vispārējie OlyBet noteikumi un nosacījumi ir spēkā.