MPN Pokera turnīrs Prāgā!
Kvalificējies un vinnē paketi vai biļeti!
Otrais 2019. gada MPN Pokera turnīrs tiks aizvadīts jaunā vietā – pasakainajā Prāgā! Tas notiks no 2. līdz 5. maijam, kur ar 550€ buy-in Main Event spēlētāji var pretendēt uz daļu no turnīra garantētā 200 000€ balvu fonda! Piedalies un izbaudi klātienes pokera spēles burvību!


Main Event paketes jau ir iespējams iegādāties par 1 500€, norēķinoties naudā vai ar saviem lojalitātes punktiem. Online satelīti sākas 21. janvārī un turpināsies līdz pat 28. aprīlim. Kvalificēties online satelītiem var ar buy-in vien par 1€!

Vietu dalībai tikai Main Event var iegādāties pokera klientā par 550€ vai kvalificēties tam, spēlējot satelītu turnīros. Ja paveiksies un satelītos vinnēsi vairāk kā vienu vietu Main Event, otru varēsi izmantot kā biļeti atkārtotai dalībai vai uzdāvināt citam spēlētājam.

Zemāk ir attēlota satelītu struktūra un norises gaita OlyBet pokera istabā


Katra pakete ir 1 500€ vērta un tā sevī iekļauj*:

  • Ieejas biļeti Main Event 550€ vērtībā** 
  • Ieejas biļeti Side Event 55€ vērtībā*** 
  • Dzīvošanu viesnīcā Hotel Grandium 4 naktis, 2 personām (brokastis ir iekļautas).
  • Spēlētāju sagaidīšanas ballīti un iespēju satikt MPN pārstāvjus. 
  • 200€ ceļošanas izdevumu segšanai (tiek piešķirti pēc tam, kad spēlētājs savā e-pastā saņem savas dalības apstiprinājuma paziņojumu). 

* Paketi un citas iegūtās balvas drīkst samainīt pret ekvivalentu naudas laimestu.
**Spēlētājam ir iespēja izvēlēties starta dienu: 1A diena 2. maijā vai 1B diena 3. maijā.
***Spēlētājs savu dalības biļeti Side Event var uzdāvināt kādam draugam vai citam spēlētājam. Ja tomēr spēlētājs šo biļeti patur sev, bet nevar piedalīties, jo turpina spēlēt Main Event, OlyBet kompensēs Side Event buy-in summu spēlētāja OlyBet kontā. Side Event ieejas biļete nav atgriežama vai maināma.

Vairāk par turnīru mpnpokertour.com

Novēlam veiksmi un tiekamies turnīrā Prāgā!