OlyBet Latvijas - Igaunijas basketbola līga

Publicēts 03. oktobris 2018

OlyBet Latvijas - Igaunijas basketbola līga

OlyBet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas čempionātā piedalās 15 komandas. Latviju pārstāv  BK “Ventspils”, “VEF Rīga”, BK “Jūrmala”, BK “Ogre”, “Latvijas Universitāte”, BK “Jēkabpils/SMScredit.lv”, BK “Liepāja” un “Valmiera Glass”/ Vidzemes Augstskola, Igauniju –  Tallinas “Kalev/Cramo”, “Tartu Ulikool”, “Rapla”, “Parnu Sadam”, “Valga/Valka”, TTU KK un “TLU Kalev”. No 28. septembra līdz 2019. gada 23. martam komandas sacentīsies divu apļu turnīrā. Līgas čempionus noskaidros Final 4 turnīrā 5. un 6. aprīlī, pēc tam notiks abu valstu čempionātu izslēgšanas turnīri.

Turpinās veiksmīgā sadarbība ar Lattelecom, un katru nedēļu divas svarīgākās spēles varēs redzēt Best4Sport HD kanālā, kas pieejams Helio interaktīvās televīzijas, Virszemes televīzijas un lietotnes Shortcut skatītājiem. Par līgas partneri interneta vidē kļuvis portāls Delfi, kas abās valstīs nodrošinās vairāk nekā 200 spēļu translācijas.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Basketbolā ar igauņiem klubu un valstsvienību līmenī veiksmīgi sadarbojamies kopš pirmajām spēlēm 1923. gadā. Apvienojot spēkus paplašinām skatītāju un reklāmdevēju auditoriju, kā arī sagādājam jaunus izaicinājumus visu līmeņu klubiem. OlyBet Latvijas – Igaunijas līga uzlabos izaugsmes iespējas Latvijas jaunajiem basketbolistiem, kā arī sagādās jaunas emocijas līdzjutējiem, kuriem spēlējam.”

Igaunijas Basketbola federācijas prezidents Jāks Salumets:

“Esmu pārliecināts, ka  Latvijas un Igaunijas līga veicinās basketbola attīstību abās valstīs. Pēdējā laikā jūsu komandas uzvarējušas biežāk, bet regulāras savstarpējās spēles būs lietderīgas abiem."

OlyBet Sports Bar vadītājs Gints Pakārklis:

“Lēmums atbalstīt jauno līgu nāca viegli, jo mums jau ir veiksmīgas sadarbības pieredze kā Latvijas Basketbola līgas ģenerālsponsoriem. Ideja spert soli tālāk  un paplašināt sacensību formātu ir apsveicama un sola ieguvumus visiem – gan basketbolistiem un klubiem, gan līdzjutējiem un atbalstītājiem. Ceram uz ilgtermiņa sadarbību."

LBS līgu direktors Edgars Bērziņš:

“Prieks, ka turnīra jaunais formāts ļāvis nostiprināt attiecības ar mūsu līdzšinējiem sadarbības partneriem – OlyBet Sports Bar, Lattelecom, Ramirent un Citroen. Turnīram ir jauna vizuālā identitāte, mājaslapa, kā arī plašāks tiešraižu piedāvājums visiem basketbola cienītājiem . Esmu pārliecināts, ka klubiem, spēlētājiem un līdzjutējiem turnīrs šķitīs aizraujošs.”

Lattelecom mārketinga direktors Jurģis Ozoliņš:  “Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spraigāko spēļu pārraides Lattelecom televīzijas skatītājiem lieliski papildina plašo Latvijas un pasaules basketbola piedāvājumu. Spānijas ACB līga, VEF Rīga spēles VTB līgā, BK Ventspils FIBA Čempionu līgas spēles, NBA aktuālāko spēļu tiešraides, oriģinālraidījums par un ap basketbolu “Ūdenszeļļi” – tam visam piedāvājam sekot līdzi kanālā Best4Sports TV HD. Turklāt to visu vēl papildina NBA TV kanāls par pasaules labāko basketbolu.”

Delfi.lv sporta nodaļas redaktors Uldis Strautmanis:

“Delfi, kā lielākais un populārākais interneta medijs Baltijā kļūst par Olybet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas interneta translāciju partneri. Sezonas gaitā Latvijā un Igaunijā kopā tiks translētas vairāk nekā 200 spēles, lielāko daļu no tām būs iespējams tiešraidē vērot Delfi platformā un mobilajā aplikācijā. Pēc spēlēm visu spēļu pilni ieraksti un labākie momenti būs atrodami atsevišķā Delfi sadaļā. Ceram, ka ar vienotām tiešraidēm Latvijā un Igaunijā izdosies basketbola popularitāti abās valstīs pacelt jaunā līmenī.”


Spēļu kalendārs, komandu sastāvi un cita aktuālā informācija - OlyBet Latvijas Igaunijas līgas jaunajā mājaslapā.