Tīkla lietošanas noteikumi

GGPoker LIETOŠANAS NOTEIKUMI (“HOUSE RULES”)

GGPoker atzīst drošas, godīgas un draudzīgas spēles vides nodrošināšanu, lai parūpētos par to, ka mūsu spēlētājiem tiek sniegta pēc iespējas patīkamāka spēļu pieredze katru reizi, izmantojot GGPoker platformu.

Ētisku spēļu prakses ievērošana ir mūsu prioritāšu pamatā, un, lai ievērotu šos principus un saglabātu mūsu spēļu integritāti, GGPoker ir izveidojis šos lietošanas noteikumus.

No visiem spēlētājiem tiek sagaidīta šos noteikumu un tajos ietverto standartu, politikas un prakses ievērošana, pieņemot, ka tādējādi GGPoker spēles vide tiks uzlabota visai spēlētāju kopienai.

 

Nepilngadīgajiem aizliegts saturs

GGPoker platformai un visiem tās pieejamajiem pakalpojumiem drīkst piekļūt tikai pilngadību sasnieguši spēlētāji (kā to nosaka attiecīgo jurisdikciju likumi, kuros darbojas GGPoker un kuri attiecināmi uz spēlētājiem).

Nepilngadīgajiem (personām, kas jaunākas par 18 gadiem) ir stingri aizliegts spēlēt GGPoker. Tiem nepilngadīgajiem, kuri tomēr izmanto GGPoker, tiks neatgriezeniski aizliegts pievienoties GGPoker spēļu platformai. GGPoker nodrošina, ka tiek ievēroti atbilstoši drošības pasākumi, kā to pieprasa attiecīgo jurisdikciju tiesību akti, lai novērstu nepilngadīgo personu pievienošanos GGPoker spēļu platformai.

 

Atbildīga spēle

GGPoker cenšas nodrošināt spēlētājiem atbildīgu spēļu vidi, kas ietver mūsu spēļu produktu piespiedu lietošanas vai nepilngadīgo piekļuves novēršanu. GGPoker apzinās savu apņemšanos ievērot šos pienākumus, kā arī rūpēties pret visiem saviem klientiem un azartspēļu kopienu kopumā. GGPoker ievēro atbilstošus drošības pasākumus, lai aizsargātu neaizsargātās personas, un izmanto visus attiecīgos līdzekļus, lai nodrošinātu azartspēļu atkarības un nepilngadīgo azartspēļu novēršanu.

Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, apmeklē mūsu “Atbildīga spēle” sadaļu.

 

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana

GGPoker nodrošina augstu normatīvo aktu atbilstības standartu, lai novērstu tā pakalpojumu saistību ar noziedzību un nekārtībām. GGPoker īsteno atbilstošus pasākumus, lai samazinātu risku, ka tā spēļu platforma tiek izmantota naudas atmazgāšanai, palīdzībai terorisma vai citu noziegumu finansēšanā. GGPoker nodrošina, ka tā vadība un darbinieki ir informēti par saviem pienākumiem un procedūrām, kas jāievēro saskaņā ar likumu.

 

Ierobežotās valstis

Sakarā ar dažādajiem spēļu likumiem attiecībā uz tiešsaistes pokeru un riskiem, kas saistīti ar politisko nestabilitāti un terorisma draudiem, GGPoker pašlaik nepieņem spēlētājus, kuri dzīvo, atrodas vai pastāvīgi dzīvo atsevišķās valstīs un jurisdikcijās.

Parasti, ja potenciālais spēlētājs nevar izvēlēties savu dzīvesvietas valsti no saraksta, kas pieejams reģistrēšanās procesa laikā, GGPoker nevarēs pieņemt viņu kā spēlētāju un persona nevarēs piekļūt GGPoker produktiem un pakalpojumiem.

GGPoker patur tiesības ik pa laikam grozīt ierobežoto valstu sarakstu.

 

Lietotājvārdu politika

Lietotājvārdiem ir jāatbilst veselā saprāta politikai, un tie nedrīkst būt aizskaroši citiem lietotājiem. Lūdzu, apmeklē mūsu drošības un ekoloģijas politikas 21. sadaļu “Aizvainojošs lietotāja profils”, lai iegūtu papildu informāciju.

Spēlētāju sākotnēji izvēlētos lietotājvārdus nav iespējams mainīt, izņemot ārkārtas apstākļus. Piemēram, ja pret Tevi pastāvīgi tiek pielietots “Bumhunting” (vāju spēlētāju meklēšana), vari pieprasīt lietotājvārda atiestatīšanu pēc tam, kad GGPoker Security būs pārskatījis Tavu spēļu aktivitātes. Turklāt, ja vēlies spēlēt ar savu īsto vārdu, vari to izdarīt, iesniedzot GGPoker Security nepieciešamos verifikācijas dokumentus.

 

“Multi-hand” politika

GGPoker ļauj spēlētājiem spēlēt pie vairākiem galdiem vai vairākās spēlēs vienlaicīgi. Maksimālo galdu vai spēļu skaitu, kuros spēlētājs var piedalīties, ierobežo viņu izmantotā GGPoker programmatūra (piemēram, uz galddatoriem, mobilajām ierīcēm, caur interneta pārlūkprogrammām utt.).

 

Naudas galdu obligāto iemaksu politika

Spēlētājam, kurš pievienojas GGPoker naudas galdam, parasti ir jāmaksā sākotnējā dalības maksa, kas ir vienāda ar šī galda zemāko vai starta likmi (“small blind”). Šī dalības maksa seko tiem pašiem noteikumiem kā blaindi (sākotnējās obligātās likmes, kuras parasti iemaksā pirmie divi spēlētāji pa kreisi no dīlera Hold'em un Omaha pokerā), un tā ļauj jaunajam spēlētājam pievienoties pie galda.

Spēlētājiem dažreiz ir iespēja neatrasties pie galda ("sit out”) un sagaidīt lielo blaindu pirms spēles uzsākšanas.

Sākotnējās maksas ievērošana nodrošina godīgumu pret visiem spēlētājiem, neļaujot citiem iegūt nepamatotas priekšrocības, iesaistoties pokera spēlē tās vēlajā stadijā, lai izvairītos no blaindu veikšanas.

 

Izlaisto “blaindu” likmju politika

Spēlētājs var izvēlēties īslaicīgi neatrasties pie pokera galda. Ja tas ir naudas spēļu galds (atšķirībā no turnīra galda, pie kura spēlētājs parasti ir samaksājis noteiktu dalības maksu, lai tam pievienotos), spēlētājam var būt nepieciešams iemaksāt papildu maksu, lai atkārtoti pievienotos tam:

 1. Ja prombūtnes laikā spēlētājs nokavē savu kārtu veikt mazo blaindu, pēc atkārtotas pievienošanās spēlētājam būs jāiemaksā noteikta summa. Šī summa tiek uzskatīta par aktīvu (live) likmi un ir vienāda ar lielo blaindu.

 

 1. Ja prombūtnes laikā spēlētājs nokavē savu kārtu, lai veiktu gan mazo, gan lielo blaindu, pēc atkārtotas pievienošanās spēlētājam būs jāiemaksā noteikta summa. Šī summa sastāv no live likmes, kas ir vienāda ar lielo blaindu, kā arī papildu neaktīvo (dead) likmi, kas ir vienāda ar mazo blaindu, un tiek pievienota tieši spēles bankai.

 

Neizšķirtu rezultātu politika

Gadījumā, ja divi vai vairāki aktīvi spēlētāji sasniedz kāršu atklāšanu pie pokera galda, turot vienāda ranga kombinācijas, uzvarētājs tiek noteikts pēc kāršu vērtības (t.i., dūžu pāris pārspēj karaļu pāri).

 

Ja šīs kombinācijas saglabājas neizšķirtas (t.i., karaļu pāris pret karaļu pāri), augstākā ranga kārts, kas nav kopīga (“kicker”), nosaka kombinācijas uzvarētāju.

Identisku neizšķirtu kombināciju gadījumā starp diviem vai vairākiem aktīviem spēlētājiem, banka (galda centrā uzkrātais žetonu kopums) tiks sadalīta vienādi starp spēlētājiem ar vienādām kombinācijām.

 

Spēlēšanas laika ierobežojuma politika

Lai nodrošinātu godīgu un patīkamu spēles pieredzi, GGPoker spēlētājiem ir jārīkojas saprātīgā laika limitā, kas atšķiras atkarībā no galda, spēles varianta un/vai spēles posma (t.i., laika posms, kas pagājis konkrētajā turnīrā utt.).

GGPoker laika ierobežojumi tiek piemēroti, lai saglabātu saprātīgu spēles ātrumu. Spēlētāji, kuri nerīkosies noteiktajā laika limitā, tiks automātiski izslēgti no galda, un zaudēs visas summas, kuras tie iepriekš iemaksājuši attiecīgās spēles laikā.

 

Laika bankas politika

Daudzās GGPoker pokera spēlēs, ja spēlētājam ir nepieciešams papildu laiks, lai pieņemtu lēmumu, un tas netiks izdarīts laikā, tiks atvērta “laika banka”.

Atkarībā no izmantotās programmatūras laika banka tiks atspoguļota vizuāli ar atpakaļejošu laika atskaiti tās izmantošanas laikā. Laika banka dod spēlētājiem papildu laiku, lai pabeigtu savu gājienu. Spēlētāji, kuri nespēs pabeigt gājienu pirms laika bankas taimera iztecēšanas, automātiski tiks izslēgti no galda.

 

Galda atstāšanas politika

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo spēļu pieredzi ikvienam, spēlētāji var tikt sodīti par pievienošanos pie naudas spēļu galdiem, vienas rokas izspēlēšanu un tūlītēju izstāšanos, neizspēlējot vismaz 10 rokas.

Ja spēlētājs atsakās spēlēt pie vairākiem galdiem, viņš tiks automātiski sodīts, uz kādu laiku bloķējot iespēju pievienoties vienu un to pašu blaindu līmeņa galdiem. Šī automātiskā bloka ilgums ir atkarīgs no reižu skaita jebkurā 12 stundu periodā, kad spēlētājs ir atteicies spēlēt pie šī līmeņa galdiem:

 • 1. atteikums: bez soda
 • 2. atteikums: 5 minūšu sods 
 • 3. atteikums: 15 minūšu sods 
 • 4. atteikums: 30 minūšu sods 
 • 5. atteikums: 60 minūšu sods

Ja spēlētājs atstāj galdu, kuru atstāj arī visi pārējie spēlētāji, vai arī viņš ir vienīgais spēlētājs, kurš sēž pie šī galda, situācija netiks uzskatīta par atteikumu spēlēt un netiks piemērots sods.

Šī politika attiecas uz visiem naudas spēļu variantiem un galdiem, izņemot Rush & Cash un All-In or Fold.

 

Pokera reiku politika

Kā spēļu rīkotājs GGPoker piemēro komisijas maksu (bieži pazīstamu kā reiks) katrai bankai pie naudas spēļu galdiem. Lai uzzinātu vairāk par GGPoker reikiem, lūdzu, apmeklē GGPoker mājaslapas sadaļu “Mūsu spēles”, kurā iespējams iepazīties ar katru spēles variantu.

Turnīros GGPoker neiekasē reikus, bet parasti tā vietā - turnīra dalības maksu. Šī summa bieži vien ir noteikta procentuālā daļa no turnīra dalības maksas, un tā tiks detalizēti norādīta katra pasākuma turnīra vestibilā (piemēram, no 2019. gada aprīļa kopējā summa, ko spēlētājs maksā, lai piedalītos 1$ Omaholic turnīrā, ir 1$, ko sastāda 0,92$ dalības maksa un 0,08$ turnīra maksa).

 

Galdu etiķete

Pieņemtās pieklājības normas, kas tiek ievērotas pie reāllaika pokera galdiem, tiek sagaidītas arī GGPoker platformā. Lūdzu, aplūko zemāk redzamo sarakstu, lai iepazītos ar GGPoker etiķetes vadlīnijām:

 1. Citu spēlētāju iebiedēšana vai uzmākšanās pie galda nav pieļaujama;
 2. Emocijzīmju pārspīlēta sūtīšana un iesaistīšanās strīdos ar citiem spēlētājiem pie galda nav atļauta;
 3. Nekompetence interneta laikmetā ir dabiska parādība. Tā kā tas ir neizbēgami, lūdzu, esi pieklājīgs, komunicējot ar šādiem spēlētājiem.

 

 

Turnīru politika

Visi turnīri sākas precīzi plānotajā laikā, kas norādīts turnīru vestibilā. GGPoker patur tiesības pārcelt vai atcelt jebkuru turnīru bez iepriekšēja brīdinājuma.

Spēlētājiem vietas tiek piešķirtas nejauši. Balvas tiek piešķirtas, kā norādīts turnīru vestibilā, izņemot gadījumus, kad kase tiek sadalīta vai turnīrs ticis atcelts. Jebkurā turnīrā izmantotā balvu struktūra ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp dalībnieku skaita un spēlētāju skaita pie katra galda. Jebkura turnīra balvu fonds nav atzīstams par galīgu, kamēr ir spēkā reģistrācija un nav noslēdzies “re-buy” un/vai papildu žetonu iegādes periods.

Lai veiktu “re-buy”, “re-entry” vai papildu žetonu iegādi, Tavā kontā ir jābūt pieejamiem attiecīgajiem līdzekļiem.

Vēlā reģistrācija ir pieejama lielākajā daļā turnīru. Vēlās reģistrācijas periodu ilgumi var atšķirties, taču tie vienmēr ir redzami turnīra vestibilā. Vēlā reģistrācija tiks atspējota agrāk, ja tikuši izslēgti pietiekami daudz spēlētāji, lai sāktu izmaksas vai gadījumos, ja turnīrs sasniedzis maksimālo atļauto spēlētāju skaitu.

Lielākā daļa GGPoker turnīru ļauj spēlētājiem atcelt reģistrāciju dažas minūtes pirms notikuma sākuma. Precīzs laiks, kurā tiek slēgta reģistrācija, var atšķirties atkarībā no notikuma. Reģistrācijas un tās atcelšanas laiki dažādos turnīros var atšķirties. Ne visu turnīru reģistrāciju ir iespējams atcelt, un daži turnīri liedz spēlētājiem to darīt, ja viņi nopelnījuši dalību turnīrā, izmantojot satelītu vai dāvanu turnīrus. GGPoker patur tiesības mainīt reģistrācijas un tās atcelšanas laikus bez iepriekšēja brīdinājuma.

Ja turnīrs, kurā iespējama novēlota reģistrācija, turpinās līdz brīdim, kad nākamais izslēgtais spēlētājs saņems balvu (“in the money”), vēlā reģistrācija var tikt liegta neatkarīgi no turnīra vestibilā norādītā perioda. Tas nozīmē, ka papildu spēlētāju reģistrācija turnīrā netiks atļauta. Turklāt šādā situācijā turnīra balvu fondu sastādīs tikai un vienīgi no spēlētāju reģistrācijas iekasētā summa, nevis iepriekš izsludinātais garantētais balvu fonds.

 

Turnīru izslēgšanas politika

Lielākā daļa turnīru noslēdzas brīdī, kad viens spēlētājs savācis visus spēlē esošos žetonus, bet dažos – tiklīdz visi atlikušie spēlētāji saņems vienu un to pašu balvu (piemēram, ja satelītturnīrā tiek piešķirtas piecas (5) identiskas balvas, turnīrs var noslēgties brīdī, kad tajā palikuši pieci (5) spēlētāji).

Ja divi vai vairāki spēlētāji tiek izslēgti vienā un tajā pašā izspēlē, spēlētājs ar visvairāk žetoniem šīs kombinācijas sākumā finišēs priekšā spēlētājam(-iem) ar mazāku žetonu skaitu. Ja visi spēlētāji sāka izspēli ar identisku žetonu skaitu, noslēguma pozīcijas tiek noteiktas pēc galda atrašanās vietas, un pirmais izslēgtais spēlētājs, kurš sēž pa kreisi no dīlera pogas, finišēs priekšā spēlētājam(-iem), kurš(-i) atrodas tālāk.

Spēlētājiem tiekot izslēgtiem no GGPoker turnīriem, programmatūra sadalīs galdus, lai aizpildītu brīvās vietas. Spēlētāji tiek pārsēdināti pēc nejaušības principa, un tā rezultātā spēlētājam var nākties veikt vairākus lielos blaindus pēc kārtas. Reizēm GGPoker programmatūra var izlīdzināt galdus, lai nodrošinātu, ka pie visiem galdiem ir vienāds (vai pēc iespējas tuvāks vienādam) aktīvo spēlētāju skaits. Spēlētāji, kuri tiek pārsēdināti pie izlīdzinātajiem galdiem, kad vien iespējams, tiks pārvietoti uz līdzīgām pozīcijām attiecībā pret blaindiem.

 

Turnīru pārtraukumu politika

Sīkāka informācija par katra turnīra pārtraukumiem, kā arī laiku, kas atlicis līdz nākamajam pārtraukumam, ir norādīta attiecīgā turnīra vestibilā.

Daudzos turnīros pārtraukumi ir sinhronizēti, taču ne visi tos izmanto, tāpēc GGPoker mudina spēlētājus apzināties sava turnīra pārtraukumu laikus, lai nodrošinātu ērtu spēles vidi.

 

Turnīru savienojuma zaudēšanas un “sitting out” politika

Ņemot dalību turnīrā, GGPoker spēlētāji uzņemas interneta savienojuma zaudēšanas risku, ko var izraisīt savienojuma traucējumi starp spēlētāju ierīci(-ēm) un serveri, tas, kā konkrētā ierīce piekļūst internetam, vai kāda cita ar ierīci saistīta problēma.

GGPoker neuzņemas atbildību par spēlētāja interneta savienojuma zudumu, izņemot servera avārijas gadījumus. Lai gan katrs lietotājs ir atbildīgs par savu interneta pieslēgumu, mēs cenšamies aizsargāt spēlētājus, kuri zaudējuši savienojumu īstas naudas turnīru pēdējos posmos, dodot papildu laiku savienojuma atjaunošanai.

Ja spēlētājam kādas izspēles laikā beidzas laiks, neatkarīgi no tā, vai tas ir savienojuma zaudējuma dēļ, viņa kārtis tiks anulētas, ja tās saskaras ar darbību, vai tiks izskatītas, ja tās ar darbību nesaskaras.

Ja spēlētājs zaudējis savienojumu pirms izspēles sākuma, viņam vai viņai tiks izdalītas kārtis un iekasēts blainds un/vai ante. Nav noteikumu, kas aizliegtu vienam spēlētājam izsēdēt izspēles (“sit out”). Jebkurā gadījumā šim spēlētājam tiks izdalītas kārtis un iekasēti blaindi un antes. Divi vai vairāki spēlētāji nedrīkst vienoties par vienlaicīgu izsēdēšanu pie viena vai dažādiem galdiem. Uz šādām darbībām attiecas GGPoker slepeno vienošanos politika.

 

Pokera noteikumi

Tev nav atļauts veikt likmi, kas pārsniedz žetonu vērtību uz galda izspēles sākumā. Papildu žetonus atļauts iegūt tikai starp izspēlēm. Ja Tev beigušies žetoni kādas izspēles laikā, tas tiks uzskatīts par “all-in”. Nav atļauts izņemt naudu no galda aktīvas spēles sesijas laikā. Tāpat naudas izņemšana no spēles un spēles turpināšana nav atļauta galda likmju formātā.

Tu pilnībā apzinies un piekrīti, ka visus kazino spēļu rezultātus noteiks nejaušo skaitļu ģeneratora programmatūra.

Tu atzīsti un piekrīti, ka neiejauksies, nepārtrauksi un nemēģināsi pārtraukt vai manipulēt ar tīmekļa vietnes darbību vai jebkuras GGPoker spēles gaitu. Iepriekš minēto noteikumu neievērošana var izraisīt Tavu izslēgšanu no vietnes, kā arī civillietu un kriminālizmeklēšanu uzsākšanu.

 

Tērzēšanas politika

Uzņēmums saviem klientiem sniedz iespēju piedalīties tērzēšanā, kurā spēlētāji var sazināties ar citiem vietnē reģistrētajiiem spēlētājiem. Mēs paturam tiesības grozīt tērzēšanas politiku jebkurā laikā ar vai bez brīdinājuma.

Tērzēšanas funkcija ir paredzēta, lai veicinātu pozitīvu spēļu pieredzi un pamata saziņu starp spēlētājiem. Mēs paturam tiesības ierobežot personas spēju piedalīties tērzēšanā, pamatojoties uz personas uzvedību.

Uzņēmums saviem klientiem sniedz iespēju ierakstīt un pārraidīt video saturu, izmantojot SnapCam funkciju, kas pieejama GGPoker programmatūrā. Nav atļauts pārraidīt saturu, ko uzņēmums uzskata par aizskarošu, kā arī aizliegts izmantot SnapCam funkciju, lai uzmāktos citiem klientiem. Klienti, kuri ļaunprātīgi izmanto SnapCam, zaudēs piekļuvi šai funkcijai, un uzņēmums vajadzības gadījumā var veikt papildu pasākumus, tostarp, bet ne tikai, konta bloķēšanu un slēgšanu. Tāpat mēs paturam tiesības ziņot attiecīgajām iestādēm par jebkuru apšaubāmu saturu.

 

Visiem lietotājiem ir jāatturas no jebkādas saziņas, kas:

a)    pēc būtības ir apmelojoša;

b)    ir nelikumīga vai lietotājam nav likumīgu tiesību to izpaust;

c)    satur jebko, kas ir rasistisks, vulgārs, naidīgs, netikls, rupjš, draudošs, aizvainojošs, aizskarošs vai diskriminējošs;

d)    ir paredzēta, lai uzdotos par citu personu;

e)    ir paredzēta reklāmas nolūkiem;

f)     satur saiti uz jebkādu vīrusu, bojātiem failiem, taustiņu bloķētājiem vai jebkuru citu ļaunprātīgu kodu vai materiālu, kas var kaitēt datoram, datiem vai finansiālajai drošībai;

g)    ir paredzēta, lai izmantotu vai sadarbotos ar citiem spēlētājiem, kuri izmanto mūsu vietni;

h)    ir saistīta ar noziedzīgām darbībām;

i)     ir apzināti nepatiesa vai maldinoša;

j)     ir paredzēta, lai pieprasītu personīgu informāciju, piemēram, kontaktinformāciju un/vai īsto vārdu;

k)    ir aizsargāta ar jebkāda veida intelektuālo īpašumu neatkarīgi no tā, vai tas ir reģistrēts vai nereģistrēts, vai ar jebkādu līgumisku, likumā noteiktu vai taisnīgu uzticības pienākumu;

l)     kvalificējas kā surogātpasts pret citiem spēlētājiem.

Mūsu tērzēšanas istabas tiek regulētas, un visas tajās notiekošās sarunas tiek reģistrētas un ierakstītas. Mēs paturam tiesības retrospektīvi izmeklēt visus lietotāju komentārus un piemērot atbilstošus pasākumus, tostarp, bet ne tikai, pagaidu vai pastāvīgu konta bloķēšanu, vai konta slēgšanu. Tāpat mēs paturam tiesības ziņot attiecīgajām iestādēm par jebkuru aizdomīgu tērzēšanu vai komentāriem.

 

Izspēļu politika

Tīša vai netīša spēlē esošo kombināciju progresa vai to īpašnieku darbības ietekmēšana ar  diskusiju, emocijzīmju vai SnapCam izmantošanu ir stingri aizliegta un var izraisīt visu komunikācijas funkciju īslaicīgu vai neatgriezenisku apturēšanu.

Turnīra darījumu slēgšanas politika

Darījumu slēgšana ir atļauta daudzos turnīros. Ja visi atlikušie spēlētāji turnīrā piekrīt noslēgt darījumu, viņiem par to jāinformē, izvēloties atbilstošo opciju pie galda. Pēc tam iesaistītie spēlētāji var apspriest un vienoties par darījumu vai to noraidīt.

 

Bounty turnīru politika

Dažos īpaši izraudzītos GGPoker turnīros (piemēram, Bounty Hunter turnīros no 2019. gada aprīļa) dažiem vai visiem turnīra dalībniekiem tiks piešķirta noteikta “bounty” vērtība. Spēlētājs, kurš izslēdz pretinieku, saņems zaudētāja “bounty”, kas tiks summēts ar paša spēlētāja “bounty”. Katra “izdzīvojušā” spēlētāja “bounty” kopsumma tiks izmaksāta tikai tad, kad būs sasniegtas apmaksātās beigu pozīcijas (t.i., “bubble burst”).

Gadījumā, ja divi spēlētāji uzrāda identiskas uzvarošas kombinācijas un tādējādi izslēdz citu(-s) spēlētāju(-us), visi piešķirtie “bounty” tiks sadalīti vienādās daļās starp spēlētājiem ar uzvarošajām kombinācijām.

Spēlētājiem aizliegts savā starpā vienoties par kāda konkrēta spēlētāja izslēgšanu, lai pretendētu uz “bounty”. Šādas vienošanās tiek uzskatītas par slepenām un kalpos kā iemesls diskvalifikācijai no turnīra un/vai citiem sodiem.

 

Turnīra laimestu piešķiršanas politika

GGPoker patur tiesības (jebkurā laikā) mainīt jebkurā turnīrā piešķirtās balvas. Tāpat GGPoker patur tiesības piešķirt naudas balvu ar līdzvērtīgu vai lielāku vērtību kā turnīra garantētajai galvenajai balvai tās vietā pēc saviem ieskatiem.

Lūdzu, ņem vērā: spēlētāji nesaņems laimestu centa daļas. Visos gadījumos, kad spēlētāja laimests ietver daļas no centa, GGPoker noapaļos uz leju šī spēlētāja laimestus līdz tuvākajam centam. Piemēram, laimējot 4,096$, Tu saņemsi 4,09$.

 

Multiple Satellite/Seats Prize Policy

Ja spēlētājs uzvar otru un/vai vairākas biļetes vai vietas uz mērķa turnīru, kurā šis spēlētājs jau ir reģistrēts vai ir izmantojis visas atļautās dalības reizes, tā vietā spēlētājam tiks piešķirti turnīra dolāri (T$) atbilstoši mērķa turnīra dalības maksas vērtībai, no kuras atņemta turnīra reģistrācijas maksa.

Piemēram, ja spēlētājs jau ir reģistrēts turnīrā ar 100$ dalības maksu, no kuras 90$ nonāk balvu fondā un 10$ ir turnīra reģistrācijas maksa, un pēc tam uzvar 100$ biļeti uz šo pašu turnīru kādā no satelītturnīriem, spēlētājs tās vietā saņems 90T$.

 

 

Turnīru “staking” politika

Daudzi GGPoker turnīri ietver “staking” funkciju, kas ļauj spēlētājiem “pārdot” noteiktu procentuālo daļu no savas darbības turnīrā pēc reģistrācijas tajā, bet pirms paša turnīra sākuma.

Ja spēlētājs nolemj pārdot kādu no savām turnīra darbībām, bet atceļ reģistrāciju pirms tā sākuma, iekasētie līdzekļi tiks atgriezti spēlētājam, kurš darbības nopirka, bet spēlētājs, kurš tās pārdeva līdzekļus nepaturēs.

 

Naudas atgriešanas politika

GGPoker serveru avārijas vai neplānotas dīkstāves gadījumā spēlētājiem tiks atgriezta nauda, kā aprakstīts tālāk. GGPoker pēc saviem ieskatiem var pieņemt citu lēmumu attiecībā pret jebkuriem citiem iemesliem, kas traucējuši spēli un kurus izraisa licences turētājs vai licences turētāja spēlētāji.

“Cash Games” gadījumā visas notiekošās izspēles tiks atceltas. Katra spēlētāja žetonu skaits tiks atiestatīts uz izspēles sākumā esošo summu.

Turnīru gadījumā ir trīs (3) iespējas atkarībā no to statusa:

 1. Ja turnīrs nav sācies, GGPoker reģistrētajiem spēlētājiem atgriezīs visas dalības maksas un iemaksas.
 2. Ja turnīrs ir sācies un atrodas vēlās reģistrācijas periodā (tas ir, ja konkrētais turnīrs ļauj spēlētājam reģistrēties tajā pēc noteiktā reģistrācijas laika) vai ja vēlās reģistrācijas periods ir beidzies, bet turnīrs nav sasniedzis apmaksātās vietas, pārējiem spēlētājiem tiks atmaksātas iemaksas un pašreizējie “bounty”. Attiecībā uz balvu fondu (piecdesmit) 50% tiek sadalīti un izmaksāti vienādās daļās atlikušajiem spēlētājiem atcelšanas brīdī, bet pārējie (piecdesmit) 50% tiek izmaksāti saskaņā ar atlikušajo spēlētāju žetoniem atcelšanas brīdī. Ja turnīram ir garantētais balvu fonds, kas nav sasniegts vai pārsniegts atcelšanas brīdī, tiks sadalīta un atmaksāta tikai spēlētāju reģistrācijas maksu kopsumma.

 

 1. Ja turnīrs ir sasniedzis apmaksātās vietas, atlikušajiem spēlētājiem tiks atmaksātas iemaksas un pašreizējais “bounty” (ja tāds ir). Attiecībā uz balvu fondu nākamā laimējamā balva tiek sadalīta starp atlikušajiem spēlētājiem atcelšanas brīdī, un tiks izmaksāta saskaņā ar atlikušo spēlētāju žetonu skaitu atcelšanas brīdī. Visi darījumi, ieskaitot laimētās un zaudētās bankas, tiek iegrāmatoti spēlētāju kontos katras rokas izspēles beigās.

 

Lūdzu, ņem vērā, ka, aprēķinot turnīru naudas atgriešanas, GGPoker noteiks traucējumu sākuma brīdi un spēles stāvokli jebkurā konkrētā turnīrā tieši pirms šiem traucējumiem, lai aprēķinātu kompensācijas apmēru. Ne visi spēlētāji var saskarties ar traucējumiem vienlaikus.

Attiecībā uz GGPoker “staking” funkciju un kompensācijām, ja spēlētājs ir pārdevis darbību un saņem naudas atmaksu, neatkarīgi no tā, vai tā ir vienāda vai lielāka par sākotnējo dalības maksu un iemaksu, tie spēlētāji, kuri iegādājās darbību, saņems daļu no kopējās atgrieztās summas, proporcionāli iegādātās darbības lielumam.

Gadījumos, kad spēlētājs ir pārdevis darbību, izmantojot “staking” funkciju, tiks piešķirts biļetes aizstājējs, nevis naudas atmaksa. Spēlētājiem, kuri darbību nopirka, tiks pilnībā atgrieztas viņu iemaksātās summas.