Drošības un ekoloģijas vienošanās

1. PĀRSKATS

1.1. Drošības un ekoloģijas politiku ("SEP") uztur un administrē GGPoker drošības komanda ("Drošības komanda"), un Tev kā galalietotājam tā ir jāpārskata pirms spēlēšanas GGPoker un GGPoker Poker tīklā ("GGPN"). Tavs lēmums spēlēt GGPoker ir apstiprinājums, ka piekrīti SEP noteikumiem un nosacījumiem.

1.2. GGPoker uzskata, ka veselīga un droša lietotāja vide ir vissvarīgākā, lai nodrošinātu patīkamu pokera pieredzi. Šim nolūkam ir īstenoti vairāki drošības pasākumi, lai veicinātu un uzturētu veselīgu vidi un nodrošinātu, ka GGPoker lietotāji jūtas droši un aizsargāti. Tālāk minētie punkti norāda uz to, kas tiek uzraudzīts, kā tas tiek uzraudzīts un par visām iespējamām darbībām, ko veic GGPoker.

​1.3. GGPoker patur tiesības veikt nebūtiskas izmaiņas SEP. Ja GGPoker veiks būtiskas izmaiņas SEP, Tu tiksi informēts pēc iespējas iepriekš, taču jebkurā gadījumā tiksi informēts par būtiskajām izmaiņām pirms to stāšanās spēkā. Par būtiskām izmaiņām Tu tiksi informēts pa e-pastu kopā ar kopsavilkumu par izmaiņām šajos noteikumos. Ielogojoties, Tu saņemsi arī uznirstošo paziņojumu, kurā būs lūgums iepazīties ar pilnībā atjaunināto SEP. Pārskatot atjauninātos noteikumus un nosacījumus, Tev tiks piedāvāta opcija "Piekrist" atjauninātajam SEP, lai turpinātu izmantot GGPoker pakalpojumus. Tava turpmākā pakalpojumu izmantošana pēc paziņojuma par būtiskām izmaiņām un pēc šādu izmaiņu apstiprināšanas GGPoker tiks uzskatīta par Tavu piekrišanu šīm izmaiņām. Ja nepiekrīti būtiskajām izmaiņām, Tu nevarēsi turpināt izmantot pakalpojumus.

 

2. DARBĪBAS ATTIECĪBĀ UZ SEP PĀRKĀPUMIEM

2.1. Drošības komandas galvenais mērķis ir nodrošināt drošu un veselīgu pokera vidi. GGPoker vienmēr centīsies sniegt informāciju un izglītot lietotājus jau pašā sākumā. Nopietna pārkāpuma (vai atkārtotu pārkāpumu) gadījumā lietotāja konta darbība var tikt apturēta, lai izmeklētu iespējamo pārkāpumu. Šādas bloķēšanas laikā var tikt ierobežota piekļuve lietotāja kontam, ielogošanās, spēlēšana, izmaksas, iemaksas vai pārskaitījumi starp makiem.

2.2. Darbības, kuras var veikt pret lietotājiem apstiprinātu pārkāpumu gadījumā, pamatojoties uz savākto un pieejamo informāciju, ir viena no tālāk norādītajām darbībām vai to kombinācija:

a)       BRĪDINĀJUMS: Rakstisks paziņojums;

b)      BALVU ANULĒŠANA: Piedāvājumu ietvaros saņemto balvu anulēšana/samazināšana;

c)       KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA: Tava konta īslaicīga apturēšana;

d)      KONTA SLĒGŠANA: Tava konta pastāvīga slēgšana;

e)      PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS: Pastāvīgs aizliegums izmantot GGPN;

f)        KONFISKĀCIJA: Līdzekļu konfiskācija, lai kompensētu jebkādu aizliegtu/krāpniecisku darbību tās upuriem (līdzekļu zaudēšana robotu vai citu trešo pušu programmu izmantošanas dēļ, līdzekļu zaudēšana slepenas vienošanās dēļ, līdzekļu zaudēšana “Bum Hunting” dēļ). Līdzekļu atsavināšana var ietvert ne tikai līdzekļus pokera makā, bet arī galvenajā makā, kā arī visas izmaksas, kas gaida apstiprinājumu.

2.3. Drošības komandas lēmumi ir galīgi attiecībā uz jebkādu izmeklēšanu rezultātiem. Drošības komanda patur tiesības noteikt, vai ir noticis SEP pārkāpums. Piekrītot mūsu SEP, Tu piekrīti minētajām drošības komandas lēmuma pieņemšanas tiesībām.

 

PĀRKĀPUMI

3. “BOT” PROGRAMMATŪRU IZMANTOŠANA

3.1. “Bots” spēlē bez cilvēka starpniecības vai samazina cilvēka nepieciešamību pieņemt lēmumus. Cilvēkam ir jāizlemj, kāda ir veicamā darbība un kāda ir precīza jebkuras likmes vai tās paaugstināšanas (“raise”) vērtība. Jebkuri rīki vai pakalpojumi, kas nolasa pašreizējo spēles stāvokli un sniedz lietotājam palīdzību lēmumu pieņemšanā, ir stingri aizliegti.

 

3.2. GGPoker programmatūras pakotne satur vairākas funkcijas, kas paredzētas, lai atklātu automatizēto programmu izmantošanu, kas ļauj mākslīgajam intelektam piedalīties spēlēs.

3.3. GGPoker programmatūra var veikt jebkuru vai visas no turpmāk minētajām funkcijām, lai atklātu nelegālu automatizētu programmu izmantošanu, tādējādi nodrošinot godīgu spēles vidi visiem spēlētājiem:

a)       Tavu aktīvo lietojumprogrammu sarakstu skenēšana pakalpojumu izmantošanas laikā

b)      Visu aktīvo procesu skenēšana pakalpojumu izmantošanas laikā

c)       To darbību skenēšana, kas var būt saistītas ar mākslīgā intelekta izmantošanu

3.4. Ja skenēšanas laikā tiek atklāta aizdomīga lietojumprogramma vai darbības, mūsu programmatūra var skenēt failus, kuriem iespējama saistība ar aizdomīgu programmatūru vai darbībām un apkopot un izveidot īpašu filtru (piemēram, profilu, kas raksturo ar lietojumprogrammu vai ar to procesu saistītos failus), kas tiek sasaistīts ar profiliem, lai atklātu nelikumīgas automatizētās programmas.

3.5. Darbības attiecībā uz pārkāpumiem: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

4. REĀLLAIKA PALĪDZĪBAS IZMANTOŠANA (RTA)

4.1. Katrs lēmums, kas pieņemts pie pokera galda, ir jāpieņem bez palīdzības no malas.

4.2. Reāllaika palīdzība (RTA) ir jebkura ārēja palīdzība, kas sniedz lietotājiem negodīgas priekšrocības pār pretiniekiem vai ietekmē viņu lēmumu pieņemšanu reāllaikā, vai ļauj spēlēt tā, kā viņi nekad nevarētu.

4.3. Ārējā palīdzība ietver (bet ne tikai) programmatūru, lietotnes, vietnes, fiziskos atsauces materiālus un digitālos uzziņu materiālus. Spēles laikā ir stingri aizliegts atsaukties uz jebkāda veida diagrammām.

4.4. Darbības attiecībā uz pārkāpumiem: KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA, PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

5. NOTEIKUMU APIEŠANA

5.1. GGPoker aizliedz lietotājiem krāpnieciski vai nelikumīgi izmantot savu programmatūru.

5.2. GGPoker aizliedz lietotājiem ļaunprātīgos nolūkos ielauzties programmatūrā un/vai GGPN, tai piekļūt vai mēģināt to uzlauzt.

5.3. GGPoker aizliedz lietotājiem izmantot vai mēģināt izmantot programmatūras kļūdas klienta personiskā/savstarpēja labuma gūšanai.

5.4. GGPoker ir izstrādājis un izmanto izsmalcinātu patentētu tehnoloģiju, kas paredzēta, lai meklētu un identificētu pārkāpējus.

5.5. Darbības attiecībā uz pārkāpumiem: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

6. KONTA KOPLIETOŠANA

6.1. GGPN aizliedz kontu koplietošanu. Lietotāji var piekļūt tikai tiem kontiem, kurus viņi ir reģistrējuši paši.

6.2.  GGPN aizliedz koplietot noteiktu skaitu roku/rezultātu ar kādu citu, lai analizētu vai meklētu citus lietotājus.

6.3. GGPN aizliedz koplietot kontus, jo tas ietekmē līderu sarakstu un bonusu piedāvājumu taisnīgumu.

6.4. Darbības attiecībā uz pārkāpumiem: BALVU ANULĒŠANA, PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

7. SPĒLĒŠANA CITA VĀRDĀ (“GHOSTING”)

7.1 Lietotājiem ir aizliegts spēlēt kāda cita vārdā vai ļaut kādam citam spēlēt ar savu kontu.

7.2 Programmatūras izmantošana kāršu informācijas kopīgošanai ar citiem reāllaikā ir stingri aizliegta. Sīkāk aprakstīts 15. Sadaļā: VPN, starpniekservera un attālās darbvirsmas izmantošana.

7.3. Darbības attiecībā uz pārkāpumiem: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

 

 

8. NEATĻAUTA DALĪBA

8.1. GGPN stingri aizliedz lietotājiem, kuriem iepriekš ticis liegts izmantot jebkuru GGPN apvalku, atgriezties jebkurā GGPN apvalka kontā.

8.2. Darbības attiecībā uz pārkāpumiem: KONFISKĀCIJA

 

9. IETEKMES NOSTIPRINĀŠANA VIP NAUDAS SPĒLĒS UN TURNĪROS

9.1. Lietotājiem, kas ir iesaistīti kādās no tālāk minētajām finansiālajām attiecībām, ir stingri aizliegts spēlēt pie tiem pašiem VIP naudas spēļu galdiem, kuros ir viņu partneri: likmju veikšana, maiņas darījumi, peļņas sadale vai jebkāds “bankrola” sadales līgums.

9.2. Lietotājiem ar īstu vārdu un tiem, kuriem ir lūgts iesniegt personu apliecinošus dokumentus īstā vārda maiņai, ir stingri aizliegts izveidot un/vai spēlēt ar jauniem kontiem, kā arī izveidot un/vai spēlēt jebkādos iepriekš esošos kontos, izņemot viņu pašu kontus ar īstu vārdu.

9.3. Lietotājiem ir stingri aizliegts slēgt darījumus, tostarp darījumus ārpus pokera lietotnes, atsevišķu turnīru, tostarp Super Million$ High Roller, fināla galdā.

9.4. Darbības attiecībā uz pārkāpumiem: KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA UZ 30 DIENĀM, PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

10. SLEPENAS VIENOŠANĀS

10.1. Slepena vienošanās tiek definēta kā uzvedība, kurā divi vai vairāki lietotāji sazvērējas, lai iegūtu negodīgas priekšrocības pār saviem tiešajiem pretiniekiem vai pretinieku kopumu naudas spēlēs vai turnīros. Vispārīgi noteikumi par slepenu vienošanos:

 • Lietotājiem savas rokas ir jāizspēlē neatkarīgi, tikai viņu pašu interesēs.
 • Lietotāji nekādā gadījumā nedrīkst reāllaikā dalīties ar informāciju par pokera “kabatas” kārtīm ar citiem lietotājiem.
 • Lietotājiem ir jāatturas no “maigas spēles”, kas tiek definēta kā apzināta neagresīva roku izspēle pret noteiktiem pretiniekiem (piemēram, draugu, atbalstītāju vai jebkuru citu ieinteresētu personu). Vienīgais šī noteikuma izņēmums ir “in-the-money” (ITM) burbuļa situācijas un situācija pēc naudas burbuļa, kurā viens vai vairāki lietotāji dodas “All-in”.
 • Turnīros spēlētāji nedrīkst vienoties ar citiem lietotājiem, lai iegūtu negodīgas priekšrocības pār citiem.

 

10.2. GGPoker Network patur tiesības piemērot noteiktus sodus, tostarp, bet ne tikai, dalības ierobežošanu noteiktos pokera galdos vai turnīros. Turklāt, ņemot vērā pamatotu aizdomu apjomu, GGPoker Network patur tiesības izmeklēt, bloķēt vai pārtraukt aizdomīgo kontu darbību jebkurā laikā, pat spēles laikā.

10.3. GGPoker tīkls var izmantot rīkus, lai atklātu aizdomīgas darbības, kas saistītas ar slepenu vienošanos. Mūsu rīki pārrauga dažādus datus, kas iegūti no kombināciju vēstures, likmju modeļiem un lietotāju vispārējās spēles. Veicot izmeklēšanu, tiek izskatīti arī dažādi citi informācijas avoti.

10.4. Darbības attiecībā uz nelieliem pārkāpumiem: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

10.5. Darbības attiecībā uz atkārtotiem/būtiskiem pārkāpumiem: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

11. AGRESĪVA UZVEDĪBA

11.1. Agresīva uzvedība attiecas uz lietotāju darbībām, kuru galvenais mērķis ir izmantot neētiskas priekšrocības un taktiku pret citiem lietotājiem, lai gūtu negodīgu peļņu..

11.2. Agresīva uzvedība ietver, bet neaprobežojas ar “Bum Hunting”, slepenu vienošanos, mākslīgā intelekta izmantošanu, “Ratholing”, “Grimming”, “Hit-and-running”, “Buttoning” un citu uzvedību, kas pēc pokera kopienas uzskatiem tiek uzskatīta par neētisku.

11.3. GGPoker solījums saviem lietotājiem ir nodrošināt drošu, jautru un patīkamu pokera vidi. Agresīva uzvedība ir tiešā pretrunā ar mūsu solījumu, un tāpēc drošības komanda pieņem stingru nulles tolerances politiku.

11.4. Darbības attiecībā uz sākotnējo pārkāpumu: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

11.5 Darbības attiecībā uz atkārtotu pārkāpumu: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

12. VĀJU PRETINIEKU ATLASĪŠANA (“BUM HUNTING”)

12.1. “Bum hunting” ir definēta kā darbība, kuras mērķis ir apzināta spēlēšana ar vienu (parasti vājāku) lietotāju grupu, vienlaikus izvairoties no darbību veikšanas ar citu (parasti spēcīgāku) lietotāju grupu.

 

12.2. “Bum hunting” ietver gaidīšanu uz kādu lietotāju, apzinātu palikšanu dīkstāvē pie galda vai naudas spēļu galdu vērošanu un piedalīšanos spēlē tikai tad, kad gaidāmais lietotājs pievienojas.

 

12.3. “Bum hunting” ietver arī apzinātu mērķēšanu uz kādu lietotāju, sekojot viņa darbībām. Piemēram, atrodoties gaidīšanas režīmā vestibilā, līdz izvēlētais lietotājs sāk spēli, pēc tam sekot viņam spēlē un spēlēt tikai līdz brīdim, kad izsekotais lietotājs to pamet.

 

12.4. Lai gan noteiktos apstākļos ir pieļaujams ik pa laikam izsēdēt un atteikties rīkoties, ir stingri aizliegts veikt darbības ar atsevišķiem lietotājiem un liegt tās ar citiem, kad esi atvēris galdu.

12.5 Rindas veidošana, t.i., apzināta izvairīšanās no spēlēšanas pret noteiktiem lietotājiem spēlēs ar aklo reģistrāciju, piemēram, Spin & Gold, ir stingri aizliegta.

12.6. Darbības attiecībā uz sākotnējo pārkāpumu: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

12.7. Darbības attiecībā uz atkārtotu pārkāpumu: BALVU ANULĒŠANA, PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

13. ŽETONU ATDOŠANA (“CHIP DUMPING”)

13.1. “Chip dumping” ir definēta kā darbība, kad lietotājs tīši zaudē savus žetonus citam lietotājam.

13.2 Darbības attiecībā uz nelieliem pārkāpumiem: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

13.3. Darbības attiecībā uz atkārtotiem/būtiskiem pārkāpumiem: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

14. VAIRĀKU KONTU IZMANTOŠANA

14.1. GGPN aizliedz lietotājiem apzināti atvērt/izmantot vairākus kontus vienā GGPN apvalkā.

14.2. GGPN aizliedz lietotājiem vienlaikus spēlēt no vairākiem kontiem. Tas ietver, bet neaprobežojas ar spēlēšanu pie viena un tā paša naudas spēļu galda, Spin & Gold spēles vai tā pašas spēlētāju kopas jebkurām citām piedāvātajām spēlēm.

14.3. GGPN aizliedz lietotājiem spēlēt no vairākiem kontiem vienā un tajā pašā turnīrā.

14.4. GGPN aizliedz lietotājiem reģistrēties vienam un tam pašam turnīram vairākas reizes, lai ļaunprātīgi izmantotu “Freeroll” turnīrus vai akcijas.

14.5. Ja lietotājs nejauši izveido vairāk nekā vienu kontu, drošības komanda slēgs visus jaunos kontus un pārvietos līdzekļus uz sākotnējo kontu.

14.6. Darbības attiecībā uz pārkāpumiem: KONTA SLĒGŠANA, PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS

 

15. ATTĀLO DARBVIRSMU UN EKRĀNA KOPLIETOŠANAS PROGRAMMU IZMANTOŠANA

15.1. GGPoker stingri aizliedz izmantot jebkuru programmu, kas ļauj lietotājam attālināti piekļūt citu ierīcēm vai citiem attālināti piekļūt GGPoker programmatūras lietotāja ierīcei.

15.2. GGPoker stingri aizliedz izmantot jebkuru programmu, kas ļauj lietotājam koplietot savu ekrānu ar citiem vai citiem koplietot savu ekrānu ar GGPoker programmatūras lietotāju, lai iegūtu negodīgas priekšrocības pār saviem pretiniekiem.

15.3. Aizliegtās programmas ietver, bet neaprobežojas ar:

 • TeamViewer
 • Microsoft Remote Desktop
 • AnyDesk
 • LogMeIn

15.4. GGPoker stingri aizliedz izmantot šādas programmas, jo tās var veicināt papildu mūsu drošības un ekoloģijas politikas (SEP) pārkāpumus, tostarp spēlēšanu cita vārdā, RTA izmantošanu, “botu” pielietošanu un vairāku kontu izveidi.

15.5. Darbības attiecībā uz nelieliem pārkāpumiem: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

15.6. Darbības attiecībā uz atkārtotiem/būtiskiem pārkāpumiem: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

16. VPN, STARPNIEKSERVERU, ATRAŠANĀS VIETAS MASKĒŠANAS PROGRAMMU IZMANTOŠANA

16.1. GGPoker stingri aizliedz izmantot VPN, starpniekserveri vai jebkādas alternatīvas metodes, kas paredzētas, lai maskētu personas faktisko atrašanās vietu un/vai identitāti.

16.2. GGPoker stingri aizliedz izmantot VPN, starpniekserveri vai jebkādas alternatīvas metodes, lai lietotājs varētu spēlēt no aizliegta reģiona.

16.3. GGPoker patur tiesības pieprasīt un iegūt lietotāja klātbūtnes apliecinājumu (PoP), lai pārbaudītu viņa faktisko atrašanās vietu.

16.4. Darbības attiecībā uz nelieliem pārkāpumiem: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA, VPN BLOĶĒŠANA

16.5. Darbības attiecībā uz atkārtotiem/būtiskiem pārkāpumiem: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

17.  VIRTUĀLO MAŠĪNU UN EMULATORU IZMANTOŠANA

17.1. GGPoker stingri aizliedz izmantot jebkādas virtuālās mašīnas un Android emulatorus kopā ar GGPoker programmatūru.

17.2. Aizliegto virtuālo mašīnu programmas ietver, bet neaprobežojas ar tālāk minētajām:

 • Oracle VM VirtualBox
 • VMware
 • Parallels
 • Microsoft Hyper-V
 • Nox
 • Bluestacks
 • MEmu

17.3. Lietotājiem ir jāpalaiž GGPoker klients operētājsistēmā, kuras pamatā ir izmantotā aparatūras ierīce.

17.4. Darbības attiecībā uz nelieliem pārkāpumiem: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

17.5. Darbības attiecībā uz atkārtotiem/būtiskiem pārkāpumiem: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS, KONFISKĀCIJA

 

​18. TREŠO PUŠU RĪKI

18.1. GGPoker neatļauj izmantot noteiktus trešo pušu rīkus.

18.2. Trešās puses rīks ir aizliegts, ja tas:

a)       apkopo datus (“data mining”): (1) izspēles vai daļējos rezultātus (spēļu novērošana, tajās nepiedaloties, lai izveidotu izspēles vēstures datubāzi) un (2) masveidā koplieto izspēles, daļējos rezultātus vai spēļu statistiku, lai analizētu pretiniekus.

b)      ir “Heads-Up Display” (HUD), t.i., programma, kas parāda lietotāju pagātnes tendences un likmju veikšanas modeļus.

c)       palīdz nodrošināt automātisku sēdvietu vai palielināt spēļu izvēles efektivitāti.

d)      pēc drošības komandas domām, dod negodīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem lietotājiem.

18.3. Trešās puses rīks ir atļauts, ja tas:

a)       ļauj tikai sadalīt/sakārtot galdus uz darbvirsmas.

b)      palīdz izveidot makro un karstos taustiņus spēles efektivitātei, kas nesamazina lietotāja pienākumu pieņemt lēmumu. Lietotājam ir jāizlemj, kāda darbība jāveic un kāds ir precīzs jebkuras likmes vai tās palielināšanas relatīvais lielums, makro vai karstajam taustiņam šo lēmumu tikai izpildot. Piemērs: atļauts izmantot karsto taustiņu, lai veiktu likmi par pusi no bankas. Ir aizliegts izmantot karsto taustiņu, lai veiktu nejaušas vērtības likmi diapazonā no puses līdz trim ceturtdaļām no bankas.

c)       tiek uzskatīts par nederīgu saistībā ar pokera programmatūru, neskatoties uz to, ka tajā ir aizliegtu trešo pušu rīku īpašības.

18.4. Darbības attiecībā uz nelieliem pārkāpumiem: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

18.5. Darbības attiecībā uz atkārtotiem/būtiskiem pārkāpumiem: PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS

19. PRIEKŠLAICĪGA ŽETONU IZŅEMŠANA (“RATHOLING”)

19.1. “Ratholing” bez ierobežojumiem ietver gadījumus, kad lietotājs spēlē ar nelielu žetonu skaitu, un, sasniedzot noteiktu žetonu daudzumu, apzināti pamet galdu, pēc kā uzreiz pievienojas spēlei pie jauna galda ar tādu pašu limitu

19.2. Darbības attiecībā pārkāpumiem: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

 

20. PERSONAS DATU ZVEJOŠANA

20.1. GGPoker jebkurus mēģinājumus pieprasīt personisku informāciju uzskata par draudu mūsu lietotājiem un stingri aizliedz šādu rīcību. Ja GGPoker atklāj, ka ir notikusi personas informācijas izspiešana, drošības komanda patur tiesības nekavējoties apturēt pārkāpēja kontu darbību turpmākai izmeklēšanai, neatgriezeniski slēgt pārkāpēja kontu un nopietnos gadījumos vērsties pret šiem kontiem.

20.2. Darbības attiecībā uz sākotnējo pārkāpumu: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

20.3. Darbības attiecībā uz atkārtotiem pārkāpumiem: PASTĀVĪGS TĒRZĒŠANAS AIZLIEGUMS, PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS

21. AIZSKAROŠS LIETOTĀJA PROFILS

21.1. Lietotājiem nedrīkst būt profili, t.i., segvārdi un “avatari”, kas varētu būt aizskaroši citiem lietotājiem. Lai noteiktu, kas uzskatāms par aizskarošu, jāizmanto veselā saprāta politika. Piemēri ir lietotāju profili ar aizvainojumiem, apvainojumiem, politisku, rasu vai seksuālu ietekmi un uzdošanos par slavenībām.

21.2. GGPoker patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma aizstāt jebkurus “avatarus”, kurus tas uzskata par aizskarošiem.

21.3. GGPoker patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma atiestatīt visus segvārdus, ko tas uzskata par nepieciešamiem.

21.4. Lietotāji, kuri pastāvīgi atjaunina aizskarošus lietotāju profilus, var zaudēt piekļuvi šīm funkcijām.

21.5. Darbības attiecībā uz pārkāpumiem: BRĪDINĀJUMS, KONTA DARBĪBAS APTURĒŠANA

 

22. DATIZRACE (“DATA MINING”)

22.1. GGPoker datizraci definē kā jebkuru darbību, kuras rezultātā tiek uzkrāta tādu roku vēsture, kuras lietotājs nav izspēlējis pats.

22.2. GGPoker stingri aizliedz izmantot jebkādus trešo pušu rīkus, lai iegūtu datus vai importētu izspēļu vēsturi no pokera galdiem un/vai PokerCraft.

22.3. GGPoker stingri aizliedz lietotājiem piešķirt tiešu vai netiešu piekļuvi PokerCraft datiem kādai citai pusei.

22.4. GGPoker stingri aizliedz masveidā dalīties ar savu roku vēsturi ar citām pusēm.

22.5. Darbības attiecībā uz nelieliem pārkāpumiem: BRĪDINĀJUMS, ATSPĒJOTA PIEKĻUVE POKERCRAFT

22.6. Darbības attiecībā uz atkārtotiem/būtiskiem pārkāpumiem: SPĒLES NOŅEMŠANA, PASTĀVĪGS AIZLIEGUMS