OlyBet LBL klubu februāra spēka rangs

Publicēts 02. marts 2018

OlyBet LBL klubu februāra spēka rangs Publicējam 2018.gada februāra OlyBet Latvijas Basketbola līgas neoficiālo spēka rangu. Izmaiņas no janvāra ranga ir diezgan pamanāmas, komandu secība pilnībā izmanījusies, šoreiz vairākām komandām novērojams kritums, savukārt VEF komanda pārliecinoši izcīnījusi līdera pozīciju, kamēr Jūrmala un Ogre nosargājusi savas augstās vietas.1. “VEF Rīga” (OlyBet LBL 4-0, VTB Vienotā līga 2-0)
Bilance runā pati par sevi – čempioni ir iespēlējušies.

 

2. BK “Jūrmala” (OlyBet LBL 3-0, BBL 2-0)
Bilance tabulā labāka nekā dažkārt sniegums laukumā, bet nobalansēt uz naža asmens un uzvarēt pat tikpat kā jau zaudētās spēlēs – to vajag mācēt.

 

3. BK “Ventspils” (OlyBet LBL 3-1, Čempionu līgā 0-1)
OlyBet LBL zaudējums “Ogrei”, kas pirmo vietu padarījis nestabilāku. Čempionu līgā zaudējums izšķirošajā spēlē par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā. Bijušas objektīvas veselības problēmas, taču – vai traucē tikai tās?

 

4. BK “Ogre” (OlyBet LBL 2-1, BBL 1-1)
OlyBet LBL viens mīnuss (zaudējums “Jēkabpilij”) līdzsvarojas ar vienu plusu (uzvara pār “Ventspili”). Baltijas līgā uzvara pār Tartu ar nepietiekamu punktu starpību un mīnus 3 savā laukumā pret “BC Šiauliai” – gribējās labāk…

 

5. “Liepāja” (OlyBet LBL 3-3, BBL 1-0)
Par spīti zaudējumiem sastāvā, divreiz izdevies uzvarēt tuvākos konkurentus jēkabpiliešus un izvairīties no pēdējās vietas BBL grupā.

 

6. “Valka/Valga” (OlyBet LBL 1-1)
Zaudējums “VEF Rīga”, toties divtik vērtīga uzvara pār “Latvijas Universitāti”, atjaunojot izredzes spēlēt izslēgšanas turnīrā.

 

7. “Latvijas Universitāte” (OlyBet LBL 1-3)
Godam nospēlēts ar `”VEF Rīga” un “Jūrmalu”, sagrauta “Valmiera”, taču svarīgākajā spēlē ar “Valka/Valga” piedzīvots zaudējums, attālinoties no 6. vietas

 

8. BK “Jēkabpils” (OlyBet LBL 1-4)
Pretēja bilance janvārī sasniegtajai. Mēnesis sākts ar skaļu uzvaru pār “Ogri”, bet turpināts ar diviem zaudējumiem “Liepājai”. Par vietu sešniekā vajadzēs krietni pacīnīties.

 

9. “Valmiera/ORDO” (OlyBet LBL 0-5)
Vismaz viena uzvara (pret “Jūrmalu”) bija pelnīta, taču mācēt spēlēt un mācēt uzvarēt – tās ir mazliet atšķirīgas prasmes un pēdējā “Valmieras” jaunajiem vēl jāapgūst.