OlyBet LBL klubu marta spēka rangs

Publicēts 04. aprīlis 2018

OlyBet LBL klubu marta spēka rangs Publicējam 2018.gada marta OlyBet Latvijas Basketbola līgas neoficiālo spēka rangu. Šoreiz ranga top 4 līderpozīcijās izmaiņas nav notikušas, tomēr visas pārējās komandas spēja pacelties par vienu vietu augstāk, tikai Liepājas komandai neizdevās noturēt savu 5. vietu un tagad tā atrodas pašās beigās! 1. “VEF Rīga” (OlyBet LBL 2-0, VTB Vienotā līga 3-2)

OlyBet LBL pārliecinoša uzvara pār BK “Ventspils”, atjaunojot izredzes uz 1. vietu pamatturnīrā. VTB Vienotajā līgā trīs uzvaras pār tiešajiem konkurentiem uz vietu izslēgšanas turnīrā. Tuvu maksimālai programmai.

2. BK “Jūrmala” (OlyBet LBL 4-1, BBL 2-2)

Laba bilance OlyBet LBL un izcīnīta vieta Baltijas līgas finālā – no komandas objektīvajām iespējām joprojām tiek izspiests tuvu 100%.

 3. BK “Ventspils” (OlyBet LBL 4-1, FIBA kauss 1-1)

Bilance it kā nav slikta, bet bezierunu zaudējums “VEF Rīga” pamatīgi sašķobījis pirmo vietu OlyBet LBL, savukārt FIBA kausā izredzes uzvarēt Dānijas klubu tika pazaudētas jau pirmajā spēlē Ventspilī.

 4. BK “Ogre” (OlyBet LBL 4-1, BBL 0-1)

OlyBet LBL pirmo reizi nodrošināta vieta izslēgšanas turnīrā, bet netika izmantota iespēja uzvarēt principiālos konkurentus jūrmalniekus. BBL neizdevās pārvarēt ceturtdaļfināla barjeru. Labi, bet ir iespējas augt.

 5. “Valka/Valga” (OlyBet 2-1)

Vērtīgas uzvaras pār “Jēkabpili” un “Liepāju”, faktiski nodrošinot tiesības pēc gada pārtraukuma spēlēt izslēgšanas turnīrā. Zaudējums “Ogrei” gan parādīja, ka līdz 4. vietai aizsniegties būs grūti.

 6. “Latvijas Universitāte” (OlyBet LBL 2-3)

Uzvaras pār Liepājas un Valmieras komandām, godam nospēlēts ar “Jūrmalu”, saglabājot izredzes iekļūt izslēgšanas turnīra sešniekā.

 7. BK “Jēkabpils” (OlyBet 1-3)

Salīdzinot ar februāri, sniegums uzlabojās, tomēr spēlēs ar “Ogri” un “Jūrmalu” pēdējai ceturtdaļai pietrūka spēka. Vienīgā uzvara Liepājā tomēr saglabā cerību iespraukties pirmajā sešniekā.

 8. “Valmiera/ORDO” (OlyBet LBL 1-4)

Ar neatlaidību un cīņassparu tika izcīnīta uzvara pār liepājniekiem, pārtraucot garu zaudējumu sēriju.

 9. “Liepāja” (OlyBet LBL 0-6)

Zaudēts gan līderiem, gan tabulas kaimiņiem – bilance runā pati par sevi.