OlyBet LBL klubu novembra spēka rangs

Publicēts 01. decembris 2017

OlyBet LBL klubu novembra spēka rangs

Publicējam, jau pēc kārtas otro, OlyBet Latvijas Basketbola līgas neoficiālo spēka rangu, šoreiz par novembra mēnesi. Izmaiņas no oktobra ranga ir visai ievērojamas un pirmajā vietā nedaudz negaidīti, tomēr, ar sniegumu pamatoti, iekārtojusies BK Jūrmala komanda.

OlyBet LBL spēka rangs

OlyBet Latvijas Basketbola līgas klubu spēka rangs - novembris

1. Jūrmala (OlyBet LBL 4-0, BBL 3-0).
7 uzvaras 7 spēlēs, tai skaitā pār tiešajiem konkurentiem BK “Ogre”. Rezultatīvākā komanda mājas spēlēs (vidēji 85,5 punkti), daudz iemet arī izbraukumā (novembrī vidēji 84,86), turklāt vismazāk ielaiž (vidēji 69,57). Iespaidīgākais sniegums starp Latvijas klubiem.
2. BK “Ventspils” (OlyBet LBL 3-0, Čempionu līgā 1-2).
Nostabilizējās OlyBet LBL turnīra līderos, pārliecinoši uzvarot “VEF Rīga”. Dala līderu pozīciju ar “Ogri” izbraukumā gūto punktu ziņā (88). Laba aizsardzība, pretiniekiem ļaujot vidēji gūt 70 punktus. Bilanci un iespaidu bojā tikai zaudējums Itālijas komandai Čempionu līgas spēlē.
3. BK Ogre (OlyBet LBL 3-2, BBL 2-1).
Sešas spēles no 8 aizvadītas mājās, sasniedzot labu bilanci. Vidēji spēlē visvairāk gūto punktu – 85,6, dalīta pirmā vieta izbraukumā gūto punktu ziņā (vidēji 88), lielākā punktu starpība vienā spēlē (+43 BBL mačā ar valmieriešiem).
4. “VEF Rīga” (Olybet LBL 1-1, VTB Vienotajā līgā 1-1)
Mēneša svarīgākajā spēlē – OlyBet LBL mačā ar “Ventspili” – piedzīvots zaudējums, spējot iemest tikai 58 punktus.
5. “Valmiera/ORDO” (OlyBet LBL 2-2 BBL, 1-2)
No piecām mājas spēlēm uzvarēts trijās. Izbraukumā tik labi gan nesokas, tomēr 3-4 ir vērā ņemams uzlabojums, salīdzinot ar oktobrī piedzīvoto 1-6. Pieredzējušie līderi Viktors Iļjins, Jānis Kaufmanis un Edmunds Elksnis stabilizējuši spēli, jaunie kļūst drošāki.
6. “Betsafe/Liepāja” (OlyBet LBL 2-2, BBL 0-2)
Uzvarēti tiešie konkurenti – Valka un “Latvijas Universitāte”, tāpēc arī augstāka vieta šajā rangā (Valka un LU). Labs sniegums līderiem – Tomam Leimanim, Robertam Krastiņam, Kailam Bendžaminam.
7. “Valka/Valga” (OlyBet LBL 1-3)
Vienīgā uzvara gūta pār tiešajiem konkurentiem studentiem, bet savā laukumā zaudēts liepājniekiem, izbraukumā Ogrē netika izmantota iespēja izcīnīt uzvaru. Izredzes iekļūt izslēgšanas turnīra sešniekā samazinājušās.
8. “Latvijas Universitāte” (OlyBet LBL 1-3)
Vienīgā uzvara gūta pār jēkabpiliešiem, toties zaudēts tuvākajiem konkurentiem no Valkas un Liepājas. Komandas līderu trijotnei – Linardam Jaunzemam, Jānim Eidukam, Renāram Birkānam vajadzīgi jaudīgāka palīdzība.
9. BK “Jēkabpils” (OlyBet LBL 0-4)
Katrreiz tuvu, bet kaut kas pietrūkst līdz uzvarai. Neko darīt, kādam arī ir jānoslēdz tabula. Labākais sniegums parādīts spēlē ar līderiem ventspilniekiem (79:90).